Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit tehetnék a defekt elkerülé...

Kérdező211 kérdése:

Mit tehetnék a defekt elkerülése ellen?

Figyelt kérdés
Néztem a oko xtrem defekt javító és megelőző folyadékot ez menyire lenne jó?

2018. júl. 2. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Én jó minőségű defekttűrő külsőt gumit használok
2018. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szlory ***** válasza:
Annál komolyabbat jelenleg nem kapsz. Ha azt autógumiba töltöd, aztán rálősz kézifegyverrel, még azt is betömi. Erre találták ki eredetileg.
2018. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom biciklinél is jól működik de külső vagy belső gumiba kell tölteni
2018. júl. 3. 12:21
 4/10 szlory ***** válasza:
Ezt a belsőbe. Fontos, hogy a belső szelepe bontható legyen. Ha autószelepes, akkor ez a kérdés nem kérdés. Ha "Presta" szelepes, azokból nem mind olyan, meg kell nézni közelről, hogy kicsavarozható-e a vége az alsó tokmányból. (nem, nem a szeleptűre gondolok, lejjebb - általában színeltérés van a 2 rész között)
2018. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Autó szelepes, ez egyböl bejavítja a kissebb nagyob tuskék okozta sérüléseket akkor is ha a tüske bennemarad?
2018. júl. 3. 22:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is a defektvédelmes, minőségi külső gumira esküszöm. Nem volt olcsó, de amióta az van fent, nem kaptam defektet, pedig jártam cudar helyeken.
2018. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Alex Fly ***** válasza:
Minden löttynél többet ér egy garnitúra normális gumi. Én évek óta csak másnál láttam defektet, pedig a kerékpár napi használatban van és megyek vele tökön-babon...
2018. júl. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez a gumi jó lehet? Schwalbe Marathon Plus Tour
2018. júl. 4. 08:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem Energizer van, ami állítólag szerkezetében majdnem ugyanaz. Nem volt még defektem, pedig mentem üvegszilánkos helyeken, tüskés bokrok közt is.
2018. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én defektjavító folyadékot is használtam már, meg defektvédelmes gumit is, mindkettő bevált.

2018. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!