Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A hátsó csapágyam mindig...

A hátsó csapágyam mindig eltörik pár nap tekerés után. Mit tudok ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
A kérdés fent van. Valami tipp esetleg? 210 magas vagyok és 130 kiló, gondolom ez a probléma forrása. A bicóm egy alap összteleszkópos 27 colos dh-monti keverék. Első és hátsó teleszkópom is gázos,az átlag sebességem általában 50-60 körül szokott lenni. (Rohadtul teperek mert különben elkések a munkából/lekésem a vonatot mert pont szar a menetrend nekem.)

2018. júl. 31. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagsebesség a vonatozással együtt jön ki 50-60-ra?
2018. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

xd 50-60 :D

Jól rámversz sebességben, pedig én országutis vagyok. :D


Béna agy/béna csapágyak/béna szerelő. válassz ezek közül :D

2018. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hivatásos szerelőnél volt előzőleg a bicóm, azt hiszem rosszul tettem. Most lestem meg hogy tudok-e vele mit kezdeni, hát az agyból a váltó feléről hiányzott a csapágy. Full alátámasztás nélkül szaladt a bicó alattam. Innentől szerintem már összetudjátok ti is rakni a történetet.


(Ui: Az átlagsebességem 50-60 10-20 percet tekintve, hosszabb távon valszeg szívrohamot kapnék ebben a tempóban, bár így se kell hozzá sok.)

2018. júl. 31. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne kamuzz már dh bringával 50 60 xd outival is fárasztó 40es tempót tartanom sík terepen. Vagy azt is elfelejtetted hozzátenni hogy egy 10 kilóméteres szakadékba jársz bringázni? Mert az megmagyarázná hogy a végén a becsapódástól megy szét az agy
2018. aug. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

50-60 as átlag DH bringával. Kemény vagy öreg.

Valamelyik pro tour csapathoz jelentkezz be, jövőre tiéd a zöld trikó a touron.

Sagan egy reumás csiga hozzád képest...

2018. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Cserélj agyat. Hone vagy F.U.N.N. vagy DT. Kimondottan dh agyat keress. Olyan szerelővel aki garit ad a melójára.


És programozd ujjra a sebesség mérődet. 50-60 azaz időfutamosok sebessége egy pillekönnyű extra pici légellenàllásu bringàval tudják kitekerni évek kitartó munkájának eredményeként.


Vagy csinálj rolla videót,hogy ámuljunk és bàmuljunk.

2018. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
Asszem ide kéne a Straván egy flag.
2018. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!