Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mesélne valaki egy kicsit a...

Anzai29 kérdése:

Mesélne valaki egy kicsit a BMX alapokról? Mivel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
BMX, bicikli, sport

2018. okt. 8. 10:29
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy külföldön vagyok és nincs olyan bolt ahol bmx-ekkel foglalkoznának, pontosabban van, de az is iszonyat drága. Ezért nézünk használtat.

Az viszont érdekelne, hogy a márkákat, hogyan tudom megkülönböztetni. Oké, hogy rá van írva, de látszólagos különbség van-e?

2018. okt. 18. 21:10
 12/31 anonim ***** válasza:

Nemnagyon a felhasználási terület határozzameg a geometriát.

Eltérni nemnagyon lehet mert akkor már másra leszjó (vagy semmire) vannak egyedi jellegzetességek (a GT-k 3vázháromszöge,mtb-ken)

Gravirozás a vázban,papucsban. De nem jellemző a "különcködés".


Külföld...ha nyugatra vagy akkor megerné hazajönni venni bringát. Ha keletre akkor is...bizonyos összegig kishazánkban jobban jársz.

Drága profi cucco azt viszont kint kell venni.

2018. okt. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

KHE bmx-ről mi a véleményetek?


[link]

2018. okt. 21. 14:27
 14/31 anonim ***** válasza:

Az adja.

Ha van lehetőség nézesd át egy szerelővel. Ha nincs vaj az eladó füle mögött (szhart akar rádsózni) akkor belemegy.

2018. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Megnézetem. :)
2018. okt. 21. 19:40
 16/31 A kérdező kommentje:

A végeredmény egy KHE bmx :D

Viszont szeretnék róla pontosabb adatokat tudni, ezért arra lennék kíváncsi, hogy honnan tudom megállapítani, hogy egy márkán belül milyen típus. Ilyenekről tudok, hogy Titus Blackbone, Twenty, Root 180.


Van-e ilyen oldal, ahol be tudnám azonosítani?


Kérlek a "te totál hülye vagy", "hogy lehet ilyet kérdezni" és hasonló kijelentéseket hanyagoljuk. Tisztában vagyok vele, hogy vannak hiányosságaim ebben a témában (kicsi-nagy mindegy) de azért kérdezek, hogy megtanuljam.

2018. okt. 24. 17:58
 17/31 anonim ***** válasza:

KHE weboldal.

Pink bike.

BMX topic.

Test bike.hu.


Ilyeneken érdemes keregélni.

2018. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

KHE Root 180. Nagyon szépen köszönöm az oldal tippeket!


Bár sokkal könnyebb, mint az eddig tapasztaltak, olyan 12 kg saccolom. Ha ezt pontosítani akarom akkor ahhoz szét kell szednem és külön-külön megmérni, vagy elég ha ráügyeskedem a mérlegre? :)

2018. okt. 25. 01:28
 19/31 anonim ***** válasza:

Egyben használod,egyben mérd.

Szétszedni akkor érdemes,ha fejleszteni is akarod,és érdekel,hogy hány grammot sporolsz 1adott alakatrészen.

2018. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor így csinálom! :)
2018. okt. 25. 20:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!