Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kenda kerékpár külső gumi...

Kenda kerékpár külső gumi milyen minőségű?

Figyelt kérdés

Egyszerű régi montira néztem, 26x1,95 col félslick gumit. Inkább aszfalt, néha terep.

Vagy milyent, ha ezt nem? Kb 5 EFt.



2018. nov. 6. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Elmegy. Nem top,de messze nem rossz.
2018. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. nov. 6. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálam a Kenda gumik hamarabb elöregedtek, mint koptak. Nem szeretem őket. Ahol lakom, a környékbeli bringaboltok nem is tartják már. Ebben az árkategóriában most mindent elárasztottak a CST gumik. Tartósabbak, de azoktól sem vagyok elájulva.

Nekem a Kellys snake gumik okoztak kellemes meglepetést. Nálam elég komoly igénybevételnek vannak a gumik kitéve. Nagy távokat is megyek és ennek a 70-80%-a terep.

2018. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

OK. Maradok a Schwalbe-nél...lehet. Csak gondoltam spórolok kicsit.

MITAS gumik?

2018. nov. 8. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt nem ismerem. Mondjuk én történetesen a Schwalbe gumikban is csalódtam, abban a kategóriában a Continental jobb volt. Még a Rubena gumik tudnak kellemes meglepetést okozni. Viszont hangsúlyozom, a Kellys snake abroncs kimondottan jó. Nekem most az van fent. 26*2.10 méretben. Egyedül a nedves aszfaltot nem szereti. Viszont meglepően jól viselkedik száraz aszfalton a bumszli mintázata ellenére. Terepen meg tényleg nagyon stabil. Az ára meg valami vicces volt. 4 ezer alatt/darab.
2018. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja a Schwalbe ellen nem rúghat labdába.

Maxxis nem jó alternatíva? Nekem eddig mind bevált.

Hard drive,larsen tt volt a legjobb párosítás...nyilván már nem kapható. Most ardent gyűrök,elégjó.

2018. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 D. Brasco ***** válasza:
Szerintem nincs a kendával semmi baj...nekem minden biciklimen az van,a kocsiba belökni való kempingtől kezdve a nagy túrás montin át!Mondjuk en extrem terepen egyiket sem hasznalom viszont a túrás géppel kb 40kiló felszerelest szoktam vinni +még egy utánfutót húzni es meg csak defektem sem volt vele az elmult 2 evben!
2018. nov. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2018. nov. 9. 22:26
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, jók a Maxxis-ok, ahogy ránéztem köszi, de én fél slickben tervezek. Egyre ritkábban megyek terepre...
2018. nov. 9. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!