Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Befér használhatóan 24 es...

Befér használhatóan 24 es kerék helyett 26os,26 helyett 27,5 28as? Első lehetőségnél mindenhol sárvetők vannak .

Figyelt kérdés
2018. nov. 12. 15:11
1 2
 11/12 Alex Fly ***** válasza:
@10: viszont az elterjedt 2.1-es külsőkhöz képest nincs változás. És ballonosabb traktorgumival vagy vékonyabb outi külsővel számolva pedig a 28-as lesz kisebb. Ugyanaz a helzet, mint ha a meglevő keréken cserélnéd a külsőt más méretűre...
2018. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 szlory ***** válasza:

@11: a "mi lenne ha" jellegű filózgatásba nem akartam belemenni, bocs, ha esetleg belelöktelek. Minden esetre ha már profin végigszámolod, akkor kijön, hogy a 26-os külsők (számításba véve a legvékonyabb mainstreamet és a legvastagabbat is, ami régi montiban elfért) átlag tengelymagassága 329,03mm lesz.


Ezzel szemben a 28-asokkal ugyanezt elvégezve 346mm az átlag.


Továbbá 334-340,46mm között van a 26-osnak és a 28-asnak közös metszete. De felhasználásban egyáltalán nem közös e metszet.


Csak érdekességnek szántam, ha már számoltam. :)

2018. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!