Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 1 kerékpárt mennyi idő alat...

1 kerékpárt mennyi idő alat lehet, össze épiteni ah darabokba van?

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Menyire darabokban és milyen bringa?

Kerék egyben vagy fűzni is kell?

Gyakorlott szerelő vagy átlag ember?

Megfelelő szerszámkészlet van?

2018. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés van rutin szerelésben mennyire van szétszedve meg van mindene és van e sok célszerszám ? Hajtókarhoz középcsapágyhoz kell eszköz . Kb megvan fél egy nap . A váltó beállítás meg a fékrendszer hangolás ami komoly meló , attól függ milyen rendszer Vfék vagy tárcsa .
2018. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tothp ***** válasza:
100%

kerékfűzés, centírozás 4 óra (nekem annyi)

a "maradék" összerakosgatása egy másik 4 óra (nekem annyi)

beállítgatás kb 1 óra, nem több.


Sárvédők, csomagtartók felszerelése még dob rajta max 2 órát.


Országútinál a bandázsolással szoktam szarakodni plusz másfél-két órát. Az nagyon nem megy. van, hogy háromszor tekerem újra.


A valóságban ez nálam elhúzódik. Sose tudtam még egy komplett napot erre szánni. De a tiszta munkaórákat számolva nagyjából ennyi.


Mindez akkor, ha alap alkartészektől indulunk, sikerült megfelelő, egymáshoz illő alaktrészeket beszerezni. És nincs semmi egyéb hátráltató tényező.

2018. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha értesz is hozzá és van állvanyod akkor nem fék,váltó beállitasa a nehéz,henem a hatsó telóé.

Azt csak félig meddig lehet otthon. Rugozasi karakterisztika állo bringán nem belöhető.

Ahhoz elkel menni bringazni és menet közben állitgatni.

Nekem kb. 30perc volt,de "oda" kellett menni meg onnan haza jönni. És vinni teló pumpát.

2018. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tothp ***** válasza:
Ok teleszkóppal nem kalkuláltam. de az valóban csak menet közben derül ki, hova és mennyit kell állítani. Ráadásul a terepviszonyok miatt (meg hogy karácsonykor mennyit sikerült zabálni) többször kell módosítani. de szerintem ugyanez érvényes a kormány és nyereg megfelelő poziciójára is. szépek a leírt számok, de a finombeállítás ugyancsak idő és próbálgatás kérdése.
2018. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kerékpár nagyon darabokban van a vázon csak az első váltó alkatrésze a nyereg alatt,meg a hajtomü tengely van semmi más.Az első és a hátso kerék egészben van,füzni centirozni se kell,tengely,külső és belső gumi is van.első teleszkopos a kerékpár. A Kerékpár, az férfi kerékpár tüz piros szinü,szürke lángcsova matricával.Az épitéshez van tudásom,tapasztalatom is,sok alkatrész van hozzá,meg szerszámok is vannak.Alkatrészt nem kell vásárolnom,szerszámot se.mert sok méretü imbusz kulcs,sima,csillag csavarhuzo,pedálkulcs,villáskulcs is van
2018. dec. 28. 16:46
 7/9 tothp ***** válasza:
Ha van tapasztalatod, gondolom magad is meg tudod állapítani, mennyi időt kell rászánnod.
2018. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor a szombati program megvan.

Az esti filmre végezhetsz is vele,és bejglit is ehetsz közben.

2018. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha minden alkatrész megvan és van gyakorlatod is, akkor miért is nem állsz neki?
2018. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!