Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit ajánlatok erdőre?

Milyen biciklit ajánlatok erdőre?

Figyelt kérdés

Régebben terepbicikliztem, volt is egy nagy pálya ahova rendszeressen kijártunk , de elhagytam a biciklit mikor szétment :(

Szeretnék újra nyeregbe ülni és arra lennék kíváncsi milyen fajta/típusú biciklit ajánlatok?



#bicikli #erdő #terep #enduro Mountain bike
2019. febr. 4. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó kis Csepel pont alkalmas erre a célra
2019. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez így nagyon tág fogalom. Csak mountain bike fajtából létezik 4-5 féle, árban pedig 1-200ezertől határ a csillagos ég. Túrázni kell? Downhillre? Hatékony bringa kell hosszabb távokhoz, vagy valami össztelós? Mennyit szánsz rá?
2019. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen nem fogalmaztam pontosan... Enduro/downhill

130 e értékben... Ismétlem kezdőként írok, úgyhogy nem kell elsőre egy szupernmodernrepülökvele bringa... Egy tökéletes kezdő vas kell :)

2019. febr. 4. 23:56
 4/5 szlory ***** válasza:

130 a keret? oké. akkor irány a használtpiac, szerezz be egy XT-vel felszerelt, esetleg 100mm-es telós, RockShox-os 26-os montit, jófajta tárcsafékekkel.


Igényes bicaj jelen világon újonnan még a kezdőknek is 200-tól indul és akkor nem mondtam sokat. Egy igényes, nem kezdőknek szánt enduro pedig valahol 1 milla körül. De még AM bringát is 500 felett - és nagyon kompromisszumosan.


Én azt szoktam mondani mostanában, hogy mindenki veszi a szupi mobilokat, cirka 2 évente. Na azzal vesse össze magában - melyiktől mennyi szórakozást remél. Ha arra van képem kiadni 2 évente 100-at, akkor miért lenne sok egy bringára 5évente legalább azt a 200-300at? Ha ez nem éri meg, keresek más szórakozást, mert különben csak pazarlom a pénzt, de tényleg.

2019. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a downhill és a kezdő eléggé kizárja egymást
2019. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!