Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek?

Milyen biciklit vegyek?

Figyelt kérdés
Munkába járáshoz kellene, nagyjából 10km be, s vissza. Most egy Neuzer Passat városi/országúti jellegű biciklim, kb. fél óra alatt beérek, de kib.szottul ki tud fárasztani, ami nem lenne baj, ha jól esne, meg nem fájna a lábam. Valaki a vékonyabb kerekű, alumínium bicikliket ajánlotta. Na most az enyém acél, azért vastagabb kerekekkel. Jó bicikli amúgy túrázni, 10-15 km/h-ig, de ha menni kell, akkor azért már nem. 150-200k a keretem.
2019. márc. 29. 02:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Áh, ez mounti lesz, tévedtem. Akkor nem csoda. :D
2019. márc. 29. 03:01
 2/3 A kérdező kommentje:
De szerintem holnap feltöltök képet a bringáról. Az lesz biztos. Mert már nem tudom.
2019. márc. 29. 03:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nehéz bicajom volt. Utáltam kerékpározni. Aztán egy kollégám felült a bicajomra és azt mindta, hogy ez egy nagy fosch, vagy 20 kg, nem csoda, hogy rühellek biciklizni.

Úgy vettem egy Kellys biciklit, hogy bementem egy kereskedésbe, ahol volt egy csomó bicikli és mindegyiket megemelgettem. A legkönnyebbet vettem meg. Imádom! 2 éve van meg, azóta teljesen beleszerettem a sportba. A Kellys-t javaslom, azzal van tapasztalatom. A feleségemnek is vettem azóta ugyanezt a márkát, az is tökéletes. Nem tudom megmondani a pontos típusát, de mindkettőnké Kellys cross.

2019. márc. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!