Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Első cross bicómat szeretném...

Első cross bicómat szeretném megvenni. Mikre kell odafilynem, hogy válasszak?

Figyelt kérdés
alap bringás vagyok, gyerekkori tescos mountainbikeot akarok lecserélni egy kisvárosi mindenesre. mással nem is volt tapasztalatom. először arra jutottam hogy egy trekking kéne nekem, aztán hogy talán mégis egy kicsit lecsupaszított sportosabb cross. nulla szaktudással rengeteg márka jön velem szembe és fogalmam sincs mi alapján kéne választanom majd. (még pont nem aktuális, de nemsokára) kicsit az is elszomorít hogy max 100 ezret költöttem volna rá, aztán ahogy nézem szinte innen indulnak(?) tudnátok esetleg ajánlani minél kevesebb pénzből ár-érték arányban jót? a Merida Crossway sorozata is tetszik pl., de az is már úgy indul hogy 150. vagy valóban nincs egy valamirevaló bicaj 100 alatt?
2019. ápr. 18. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

sajnos nem olcsók....

én 200 eer alatt nem vennék újonnan. Az az árkategória ami már normális váltók, fékek vannak.


Ha kevés a pénz, akkor ajánlom a használt vásárlását - hozzáértő segítségével, és így még jobb bicót is találhatsz mint újonnan.

2019. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!