Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpár tárolása lakásban?

Kerékpár tárolása lakásban?

Figyelt kérdés

Ti hogyan tároljátok a bicajt lakásban? Láttam mindenfele csilivili megoldást, de a legnagyobb problémával egyik se tud semmit kezdeni: koszos kerékpár tárolása.


Lakásban lakunk, hegyekben szoktam bringazni, természetes, higy koszos lesz a bicaj. Hol/hogyan lehetne igy tárolni?

Tároló nincs, földszinten lakunk, szóval erkélyéről ellopnák, folyosón se lehet (nem zárt lépcsőház).


2019. máj. 25. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A szekrénynek támasztom.

A piszok rajta marad.(az enyém nem lesz olyan húde piaszkos,pedig az is hegyigép)

Ha télen tekertem akkor egy rongyot tettem alá, arra csöpögött és át is töröltem 3-4óra alatt megszárad.

2019. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha lakásban akarod tárolni, akkor azért csak érdemes lenne letisztítani legalább nagyjából ha annyira koszos. Egy nedves, mosószere szivaccsal letisztítod a kerekeket, a vázat, aztán gyorsan nagyjából szárazra törlöd, 5-6 perc alatt simán megvan az erkélyen vagy a ház előtt.
2019. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tothp ***** válasza:
Nálam volt egy fali konzol, arra akasztottam. A komolyabb koszt igyekeztem még házon kívül lepucolni.
2019. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kint valahol lezárod,miután megszáradt beviszed.

Ha van egy kis iďöd és kedved,száradás után száraz puha kefével lekotrod.

A bringa tisztításhoz már tíz éve nem használtam vízet.

2019. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szlory ***** válasza:

Ha lucskos káposzta a bringád, akkor ahhoz kell valami itatós.


Utána szerintem az ilyesmi segíthet neked (is): [link]


Másik megoldás, hogy a bringádra felteszel valami bugyit és a kerekeket külön tárolod, azok feltehetőleg redvásabbak. Vagy tényleg mosogatsz, takarítgatsz kicsit és úgy pakolod el.


Szerintem ebben mindenkinek meg kell találni a magához illő módit..

2019. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!