Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 35-40km biciklizes er valamit?

35-40km biciklizes er valamit?

Figyelt kérdés
Naponta ket naponta szoktam attekerni az egyik varosbol a masikba ez kb oda vissza 35-40km alfoldon lakom nincsenek emelkedok, kozepes tempoval. Er valamit vagy ez csak ilyen nyugdijas izulet atmozgato tevekenyseg?:)koszi a valaszt
2019. jún. 26. 09:31
 1/8 anonim válasza:
100%

Elsőnek is mit akarsz érteni azalatt, hogy: Ér valamit?

1. ér: fogyni szeretnél?

válasz: érhet valamit, de a fogyás csakis megfelelő étkezéssel érhető el. Ha ezt a mozgásformát a megfelelő étkezéssel együtt rendszeresen tartod, akkor igen hamar szép változásokat érhetsz el.

2. ér: kondit/állóképességet szeretnél?

Igen ebben az esetben is ér valamit a kerékpározás. Rendszeres testmozgás jót tesz a szív és érrendszeri betegségek megelőzésében és nem mellesleg jó közérzetet ad az embernek.

Szóval önmagában minden sport ér valamit. 35-40 km már nem is annyira rövid táv, ha egyben tekered le.

2019. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor ér valamit aa 1 óra alatt megvan.
2019. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha
2019. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogyókúrán persze hogy ér! Én most vettem meg az első országutimat 1 hónapja kb. 40 és 60 km-t szoktam tekerni minden második nap. Nem radikálisan, de azért látszik a változás.
2019. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt hogy ér-e valamit?


Nyilván ér valamit, mint minden mozgás. Ha napi 5 fekvőtámaszt megcsinálsz vagy elsétálsz a boltba az is ér valamit, maximum keveset, ami még mindig több mint a semmi.

2019. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
Persze hogy ér. 35-40 km-rel arrébb kerülsz. Ha az volt a célod, akkor elérted...
2019. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt foleg fogyas szempontjabol bicozgatok de alapjaraton is nagyon keves rajtam a felesleg. Par hete megyek igy, most akarok melle bemenni a konditermebe is erositeni:)

Koszi a valaszokat!

2019. jún. 26. 23:05
 8/8 MGéza ***** válasza:
Persze hogy ér. Eleinte látványos súlyvesztés lesz, később már nem annyira. Én is alföldön tekerek, napi 20-35km között és kb 1-1,5 óra alatt, 5 perces pihenőt is beiktatva. Az egész nagyon függ attól hogy mennyire nyomod meg. Lehet ezzel nem egyetérteni, de nekem tapasztalat. heti 5-6 alkalommal 87 kilóból nyár végére 77 lett. És eleinte nyugodtan engedj meg magadnak egy kis lazsálást, később már nem annyira fog kelleni, de eleinte nagyon elfáradhatsz ha túlhajtod magad. Na meg ki kell tapasztalni a nyerget, a megfelő, hosszú távon kényelmes testhelyzetet, ha fáj a térded húzd feljebb a nyerget.
2019. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!