Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Most komolyan burkoltan...

Most komolyan burkoltan lebénázott az edzőm?

Figyelt kérdés
Ma volt meccsem, és jött egy új játékos a csapatba. Az edzőm mondta neki, hogy jó lenne, ha középpájás lenne, mert a középső emberünknek nincs cseréje, a csatárok közül egyik se akar bemenni középre, A TÖBBIEK PEDIG NEM ANNYIRA LABDABIZTOSAK. Tudniillik én jobbszélső védő vagyok, szóval a "többiek" közé tartozok. Ezzel burkoltan lebénázott?

2019. szept. 8. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A jobbszélső nem csatár? Hogy változnak az idők! (Mondjuk így, hogy tudjuk hogy focista vagy, nem annyira meglepő a szövegértés szintje. Pláne, ha nem középpájás! Jajjj!)
2019. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Csak arra utalt, hogy van még mit fejleszteni rajtatok. Ha lebénázott volna, azzal amúgy saját magát fikázza, hiszen ő kéne, hogy kihozza belőletek a maximumot.



....és értem én, hogy sportoló vagy, nem nyelvész, de az akkor is középpáLYa!

2019. szept. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 nem focista vagyok, hanem floorballos

#2 hupsz igazad van, csak gyorsan írtam, ami nem mentség.

2019. szept. 8. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 a jobbszelso sose volt csatar... a jobbszelso aki a kozeppalyas sot jobb oldalan jatszik. es fociban is van jobb oldali kozeppalyas...
2019. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"#1 a jobbszelso sose volt csatar... "


Ha ezt Sándor Csikar, Fenyvesi Máté, Budai II. (Púpos) tudták volna! Elsüllyednek szégyenükben!

2019. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja te arrol az idoszakrol beszelsz ahol 1 vedovel jatszottak es rajta es a kapuson kivul mindenki csak tamadott? na ott meg a kozeppalyas is csatar volt.
2019. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!