Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet-e még belőlem hivatásos...

Lehet-e még belőlem hivatásos futballista?

Figyelt kérdés
Már több mint 6 éve fifázok naponta több mint 4-6 órát. Arra ébredtem, hogy a fifában az esport még nem annyira kifinomult, ezért úgy döntöttem, hogy igazából is elkezdek futballozni. Szerintetek van esélyem még az angol harmadosztályban vagy a német harmadosztályban futballozni? 16/f

2019. dec. 23. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Ehhez már idős vagy, sokkal korábban kellett volna kezdeni, hogy legyen ilyesmire esély. Az angol és német harmadosztály erősebb mint a magyar nb2, és az nb2 és LEGALÁBB 4 osztállyal van az a szint fölött amit te 16 évesen tudsz. Azt már ennyi idősen szinte lehetetlen visszahozni, de ha valami Isteni csoda folytán mégis, akkor onnan még mindig nagyon messze van az angol harmadosztály. Meg azért arra is gondolni kell, hogyha a csoda megtörténne, mire eljutsz Nb2 szintig az sok-sok év, 25-30 évesen meg nb2-ből pedig ismét csak csoda kéne, hogy egy elit bajnokság alsóbb osztályába profi szerződést kapj. Aztán a szerződés még csak egy dolog, oda be is kéne verekedni magad, hogy játssz, és ott sokkal több konkurenciád lenne mint itthon, ráadásul olyan akik mind sokkal erősebbek mint az itthoniak. Külföldi akadémiára ennyi idősen kapcsolatok és 0 foci múlttal pedig nem fogsz bekerülni. Szóval nem akarlak elkeseríteni, de az a szint már felejtős.
2019. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előttem szóló jól írta, angol-német harmad osztály annyira magas szint, hogy csodaszámba menő tehetség kéne hogy legyél ha oda akarsz eljutni.

De ha most belevágsz NB-be vagy más kisebb országok alsóbb ligáiba még eljuthatsz.

Befutni nem azt jelenti, hogy te leszel a következő Ronaldo tehát ha ez is motivál, belevághatsz.

2019. dec. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szorgalmas leszel és fogékony vagy, gyorsan tanulsz akkor egy NB3 vagy egy osztrák 4.liga még elérhető lehet, ahogy előttem írták az a baj, hogy fociban a 16 már elég idősnek számít, én 12 évesen kezdtem focizni és kb 15 évesen abba kellett hagynom mert esélyem sem volt komolyabb ifi csapatokban.

Csináld szeretetből, adj bele mindent és akkor élvezni is fogod C:

Profi már nagy valószínűséggel nem leszel sajnos.

2019. dec. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja és ha lehetséges akkor külön technikai edzésekre is járj majd el ha van rá lehetőséged illetve magadtól is rengeteg plusz edzésmunkát kell majd beletenned, hogy utolérd azokat akik kb 6-7 éves koruk óta csinálják.

Sok sikert C:

2019. dec. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!