Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék venni egy kosárlabda...

Szeretnék venni egy kosárlabda palánkot, aki ért ezekhez, és jártas benne, az tudna ajánlani?

Figyelt kérdés
Kb 180cm-es embernek milyen magasságú lenne a legmegfelelőbb ? Ezeket honnan éri meg megrendelni, ahol nem horror áron van ?
2020. márc. 31. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, hogyhogy milyen magasságú? 305cm!
2020. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy a kosár milyen magasságon legyen, vagy milyen magasságokon belül lehessen állítani
2020. márc. 31. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha fix, akkor 305 cm, ha állítható az 220/240-305 között szokott lenni valahol. A 305 a lényeg, a többi csak baromkodni jó, hogy tudjál rá zsákolni.


Érdemes kipróbálni/értékeléseket megnézni, hogy mennyire billeg rádobásnál. A jó minőségűeket azért meg kell fizetni... :)

2020. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]

ez volt az első, amit néztem, és itt van mégegy

[link]

Nincsenek rossz vélemények, és még az áruk is elfogadható, ezek jók lehetnek ? :D

2020. ápr. 1. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha van a közelben decathlon, én kiugranék megnézni élőben, mennyire billeg. Szoktak kiállítva lenni mindig. Megtöltöd a vizes tartályt homokkal/sóderrel, szerintem annyira nem lehet vészes. Max rávesz arra, hogy csont nélkülieket dobj... :)

Azért kipróbálás nélkül ne rohanj bele szerintem.

2020. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A legközelebbi Decathlon kb 50-60km, meg a mostani helyzetben ez nemtudom mennyire lenne megvalósítható... Esetleg te tudnál olyat mondani ami fixen jó ?
2020. ápr. 2. 16:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajna nincs tapasztalatom ezekben... :(
2020. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
1x élünk, valszeg megrendelem ezek közül majd a szimpatikusabbat, aztán reménykedek hogy nem fogok ki rosszat, átnézem az összes véleményt róluk. Köszi szépen a segítséget ;)
2020. ápr. 2. 22:02
 9/10 anonim válasza:
Uu nekem ma hozták ki a 2.-at.Egyszerűen tökéletes.Homokkal töltöttük meg,azzal jobb,mert ha esetleg fagyna akkor a homok nem fagy meg.Régebben a drágább volt,de szinte ugyanazt tudja mind2
2020. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mi is homokkal töltenénk meg, viszont így akkor eldőlt h melyiket rendelem meg :D Köszi szépen
2020. ápr. 3. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!