Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyik volt a...

Szerintetek melyik volt a legerősebb, leglátványosabb futballt játszó Barcelona, amelyik Bajnokok Ligáját nyert a kétezres években? A 2006-os,2009-es, esetleg a 2011-es, vagy a 2015-ös?

Figyelt kérdés
Én a 2009-esre voksolok, Messivel, Eto'o-val és Henry-val a csatársorban.

2020. máj. 2. 15:42
 1/4 anonim válasza:
100%
2009 & 2011, szerintem. A Guardiola csapat meghódította a világot, annál látványosabb és eredményesebb futballt szerintem a Luis Enrique éra sem tudott produkálni. :)
2020. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen 2009 és 2011 közül választanék. Szerintem 2011 inkább. Akkoriban mindenki legjobb formáját mutatta, a védelem és a középpálya is talán akkor volt a legjobb, Messiről nem is beszélve
2020. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem a Barcelona valahogy mindig Ronaldinho fog maradni.
2020. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

A 2009 és 2011es Barca az csapatként volt látványos a Tiki Taka miatt. Csak egy idő után kiszámítható lett és jól kontrázó csapatok a BLben elverték őket mivel a Barca egyoldalú volt nem voltak B tervek.

A 2015ös Barca pedig egyénenként volt látványos Messi,Neymar,Suarez stb miatt.

Én azért is tartom azt a csapatot az utóbbi 10 év legjobbjának mert voltak A,B,C tervek is.

Az a csapat ha kellett kontrázott ami egyáltalán nem volt jellemző a Guardiola korszakban,ha kellett hosszúlabdákkal operáltak,ha kellett Tiki Takáztak és ha egyik se jött be akkor odaadták Messinek és Neymarnak a labdát ők megoldották. Mellette tripláztak is egy olyan bajnokságban ahol ott volt még a Realban Cr7,Modric,Ramos,Kroos,Bale stb.

2021. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!