Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha tippmixen mindig olyan...

Ha tippmixen mindig olyan csapatra fogadok akinek kisebb az oddsa, pl v:1,87, d:3,85, h:4,45 és én azt mondom a vendég fog nyerni, akkor ha csak nem történik valami csoda vehetem úgy hogy nyert ügyem van?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 09:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, hogy SOHA nem raktam meg 1,2-nél(!!!) nagyobb oddsot, mégis 23 ezerről 900 Ft-ra buktam magam, mert annyi az elcsalt, elbundázott meccs. Most pl. az angol kupában első helyezett Liverpool 0-0 döntetlent játszott a 13. helyezett noname Evertonnal. Két napja a Barcelona 0-0-zott a Sevillával. Pár napja a német bajnokságban második Dortmund a o0+6-ik percben tudott egy gólt beimádkozni a 18. helyezett Düsseldorfnak. Soroljam? Az összes meccs el van adva, még gólszámra se tudsz tenni mert a Bayern is úgy szokta hogy játszik 2-3 db 5-6 gólos meccset, majd egy kényelmes 1-0 jön. Ez az egész sportfogadás egy bennfentes csalás, kb. minden csapat, edző, bíró meg van véve. Nincs olyan hogy "biztos tipp". 1,01-es oddsot is buktam már. Nem is egy alkalommal.
2020. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Többhónapos kihagyás után, forma nélkül pakolsz 1.2 alatti szorzókat. A Sevilla egyáltalán nem gyenge csapat, a Liverpool toronymagasan vezeti a bajnokságot, hátradőlhet, plusz hónapok óta nem játszott tétmeccset. Attól, hogy kiemelkednek a PL-ből, nem fognak minden meccsen nyerni. A foci azért nem ennyire papírforma dolog. Egy jól bekkelő kiscsapat is meglephet egy BL döntőst.

Az 1.01-es szorzóval amúgy mi volt a terv? Attól, hogy értelmetlen a módszered, még nem biztos, hogy minden meccs bunda. :)

A büdös életben nem lesz olyan, hogy minden egyes fogadást eltalálsz. Ha nincs hibázásra lehetőség a taktikában, amit követsz, akkor régen rossz az egész.

2020. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Már bocs de szerinted mire érdemes tenni? 15-ös szorzókra, hátha 100-ból egy bejön? Annál amit én használok nincs biztonságosabb taktika, de ez se működik mert mindenki agyba-főbe ad el meccseket.

Meg mi az hogy az 1,01-gyel mit vártam? Mondjuk azt hogy jöjjön. Sok kicsi sokra megy. Ha max téttel rakod meg, az is hoz egy ezrest (már ha jön).

2020. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Tehát 100.000-et kockáztattál egy ezresért? :)

Nincs annyi eladott meccs, mint képzeled, csak ezzel magyarázod, ha egy 95%-os papírforma a maradék 5 százalékba esik. Ami minden huszadik esetben megtörténik, így ha nagyüzemben nyomod, heti pár ilyenbe belefutsz. És ha ezek borítják a taktikádat, az nem bombabiztos.

Amúgy nem 15-ös oddsra kell vadászni, olyan szorzókat kell tenni, aminek a kifizetése jobb, mint a kockázata. Az 1.01 sosem lesz ilyen... Ott ha 100-ból 2 elmegy (el fog...), akkor már bukóban vagy. Nem a rövidtávú megnyert ezres a cél, hanem a hosszútávú nyereség. Én 1.2-1.8 között érzem legjobban magam egyébként, taktikától függően.

2020. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nincsen olyan hogy biztonságosabb taktika. Semmivel nem biztonságosabb kicsi oddsokra menni, csak mérlegelni kell minden esetben. Bebeszéled magadnak ezt az egészet mert éppen nem volt szerencséd. Ha szerinted bunda az egész akkor meg miért is játszol, azért hogy biztosan veszíts?
2020. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

11/15 anonim

Neked fogalmad sincs az egészről.

1, Kimenetelt alapból nem rakunk.

2, Kupára nem rakunk

3, Mi az, hogy everton no name csapat? Attól hogy te ismered a reál margitot meg a bőrszalonnát még nem no name csapat

4, Miért kellett vonla a poolnak a kupa, ha már bajnokok?

5, Liverpool lényegében tartalék kerettel állt ki

6, Sevilla nem rossz csapat

7, Barca kifejezetten szar idén vendégben

8, Ahogy látom nálad kimenetelre való fogadásnál az x nem opció, mint a fogadók nagy részénél

9, Hogy bundáznak meg egy meccset? Lefizetnek kb 30 játékost a cserékel együtt + edzői stábot + klub tulajokat + bírókat?


Ha totál hülye vagy az egészhez legalább az észt ne oszd.

2020. jún. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1. Dehogynem, hagyjukmár ezt.

2. Ha követnéd tudnád, hogy ligameccs volt, csak ő írta rosszul. Amúgy miért ne raknánk élőben akár kupát is?

4. Nem kupa volt, de egy FA kupa a bajnoki cím mellé bárkinek jól néz ki. Szerintem egy kupameccset jelenleg komolyabban venne a Pool, mint az eldőlt bajnokság utolsó meccseit.

5. Salah-n kívül nem sok mindenki hiányzott. :)

9. 2-3 játékos, vagy egy bíró simán elég lehet, de nem ezen a szinten mozognak.

2020. jún. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én kérek elnézést, hogy az általa említett kupameccs alatt nem a vasárnapi bajnokira gondoltam, hanem egy hónapokkal ezelőtti kupameccsre, ahol ténylegesen kiesett a pool


1-es pont. Miért? Miért rakunk rá? 33%. under/over, gg 50% alapból. Val.szám mond valamit?

És a többi játékossal mi van? VAR-ral mi van? Partjelzővel mi van? Edzővel mi van? Látszik hogy fogalmad sincs a fociról


Igen, most volt a hétvégén az everton pool bajnoki. Ahova a sikerült kimenetelt rakni. Te magad is azzal érvelsz, hogy bajnok már a pool. Azzal érvelsz, hogy a bajnoki meccset nem venné olyan komolyan már úgy sem. Akkor miért is kell a kimenetelre rakni? xddd

2020. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem említett kupameccset. Kupában első helyezett Liverpool-t írt, gondolom elírás. FA-ben a Pool amúgy verte az Evertont, nem estek ki. A tinglitangli ligakupából estek ki a Villa ellen. Lényegtelen is, ez nem tesz egyikünket sem butábbá a másiknál. :)


Kimenetelnél sem csak 1X2 típus van, ott a kétesély, ott a nincs fogadás döntetlenre, ami 2 kimeneteles. De nem is számít a kimenetelek száma ilyen szinten.

Te is pontosan tudod, hogy az 1X2 sem 33-33-33%, mint ahogy a GG, az under/over, vagy az ázsiai hendi sem 50-50%. :)

A fogadásod szempontjából 2 kimenetel van: nyersz, vagy nem. (esetleg visszafizetés, no bet on draw-nál, vagy ázsiai hendiknél) De ez sem jelent 50-50%-ot. A Liverpool sem 100-ból 33-szor verte volna ezt az Evertont, és nem 33-szor lett volna döntetlen sem.

Az ODDS jelenti a a bukméker által tippelt százalékokat (mínusz az iroda haszna), ezeket kell "megverned" hosszútávon.


Amúgy, ha a kupára gondoltál.

"Miért kellett vonla a poolnak a kupa, ha már bajnokok?"

Ezt nem értem. Egy BL-bajnokság-FA kupa triplázás talán a legnagyobb dolog, amit egy futballcsapat elérhet.


"Igen, most volt a hétvégén az everton pool bajnoki. Ahova a sikerült kimenetelt rakni. Te magad is azzal érvelsz, hogy bajnok már a pool. Azzal érvelsz, hogy a bajnoki meccset nem venné olyan komolyan már úgy sem. Akkor miért is kell a kimenetelre rakni? xddd"


Nem mondtam, hogy azt kéne rakni. De nem lehet azt mondani, hogy a kimenetel minden esetben no-go. Ha kitesznek egy Barca-Malaga meccsen egy 1.5-öt hazaira, amikor normál formában vannak a csapatok, te sem hagynád ott.

A hétvégi Everton-Liver egy tipikus don't touch meccs volt a kezdőrúgás előtt. Erre nem, hogy kimenetelt, de mást sem igazán volt érdemes látatlanban rakni. 3.5 hónap kihagyás után túl sok értelmeset nem lehetett gondolni, egy eldőlt bajnokság meccséről. Élőben kell fogadni, rengeteget segít, főleg ilyen találkozóknál.

Egy félidei X2 1.2-t fizetett a 20. perc környékén, pedig nem volt benn a hazai gól. Egy no bet on draw Pool 1.5 felett volt a 75. percben (nem jött, de visszafizették), a szögleteknél is 1.5 feletti szorzókat lehetett húzni a második félidőben.


De amúgy ott volt abban az időben egy Maribor meccs, ahol 3 fordulót lenyomtak már, és az utolsó helyezettel játszottak. Maribor W-W-W, Rudar L-L-L formával ugrott bele. Ott azért élőben picit jobb események voltak. Nem kell azért ráugrani egy meccsre, mert top bajnokság top csapata játszik. :)


"És a többi játékossal mi van? VAR-ral mi van? Partjelzővel mi van? Edzővel mi van? Látszik hogy fogalmad sincs a fociról"

A bunda lényege soha nem az volt, hogy mindenki a kezedben legyen. Olvass pár könyvet a témában. A Perumal könyv pl tök érdekes (bármilyen rohadt nehezen olvashatóra sikerült...). Csak a saját eseményedet kell bezöldítetni valakivel/valakikkel, nem kell 100%-os irányításnak lenni minden felett. Ha kell kapni pár gólt, aztán beengedi a megvett védő/kapus, akkor a partjelző, meg a többi játékos azt csinál amit akar. :)

2020. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!