Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van valakinek esetleg tapaszta...

Van valakinek esetleg tapasztalata vagy informacioja arrol, hogy hogyan lehet egy kulfoldi kisebb profi csapatba bekerulni? Gondolok ezalatt angol 4-5. osztaly

Figyelt kérdés
16 eves vagyok de szeretnek egy kisebb elorelepest a a fociban. Tisztaban vagyok azzal is hogy nem ugy megy hogy odamegyek es egybol istenkent fognak fogadni csak szeretnek egy probat tenni hogy hatha van esely ra. Viszonylag jol megy a foci ezt eleg sokan mondjak es azt is hogy ez egy probat meger. Nem feltetlenul Angliaban hanem akarhol ahol komolyabbak a lehetosegek. Nem is az a lenyeg hogy milliokat keressek csak szeretnek egy normalisabb csapatban jatszani kulfoldon ahol el lehet kezdeni egy karriert. Ha valakinek van tapasztalata vagy barmi informacioja hogy hogyan lehet belekezdeni ebbe vagy hogyan lehet bekerulni egy probajatekra vagy hogy egyaltalan szoba alljanak veled akkor szivesen meghallgatnam. :) az olyan valaszokat pedig szeretnem elkerulni amiben annyit irtok hogy tanulj meg focizni meg hogy mit akarsz 16 evesen stb. Nekem ez az almom es minden lehetoseget szeretnek megprobalni hogy valora valtsam😉

2018. aug. 14. 00:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ne rontsd el a karriered. Tudd hogy mennyit tudsz vállalni nem szabad a megye3 után premier league csapathoz menni mert ha véletlen felvesznek olyan terhelést kapsz hogy lehet inkább abba hagyod szóval csak szép fokozatosan. Ha szüleid nem engednék vagy nem tudnád vállalni külföldet az kiesett. Bár nem tudom hol játszol de megyei szinten nb3 nb2 akkor a legegyszerűbb mód a kitörésre ha egy nb1-es csapatot választasz. Ha FOCISTA akarsz lenni és akár komolyabb szintekre elérni akkor semmiképp NE a fradi és NE a puskás akadémiához menj. Ez az első lépcső egy nb1-es csapat. Ha focista akarsz lenni és később tisztelt emberré válni nem a pénzért focizóvá és odateszed magad akkor megdolgozol a pénzért nem úgy mint az nb1esek többsége és benne van a pakliban hogy később olyan csapathoz kerülsz aki dupla annyit fizet mint a fradi csak a teljesítményt el is várják, de megéri ha tisztelnek és kijutatthatod a hazádat eb-re, vb-re. Megéri hidd el. Szerintem a honvéd akadémiája az ahol megtudsz tanulni legjobban szívvel focizni. Megkeresed interneten a telefonszámukat, de ha kell segítek neked felhívod őket mikor lesz próbajáték eltudnál-e menni. (Nem tudom hol laksz lehet pesttől messze de szerintem akkor is a honvédból jönnek ki a szívvel játszó akadémisták hiszen a honvéd nincs pénzzel tömve így nincsenek milliós fizetések a semmire.) Szóval lebeszéled hova kell menni és mikor próbajátékra milyen feladatok lesznek amire készülhetsz ilyesmi. Elmész megpróbálod, ha sikerül lehet lesz még egy kör amikor majd visszakell menned megnézik mégegyszer mire vagy képes, és ha van hozzá tehetséged felvesznek. Kemények lesznek az edzések de ha komolyan gondolod minden fájdalmat megér ha a végén jó játékos lehetsz. Ha itt nem vesznek fel nem éri meg külföldön próbálkozni, menni kell tovább itthon kövi csapat lehet az újpest de ha a szivedet beleteszed és nem nézed a pénzt akkor puskás akadémia is elfogadható. Haladás, Videoton, sok csapat van. Szerintem innen érdemes kezdeni, ha az nb1 nem nagyon jött be ott van még az nb2 onnan pedig felkerülhetsz nb1be ha jó vagy. Csak ha eddig is nb1/2-ben játszottál akkor éri meg külföldre menni nameg ha a szüleid benne vannak. Ha nem voltál nb1/2es inkább kezd itt és ha nem visz el a pénz akkor nem csak angol 4-5. osztály lehet később hanem 2.-3. Akar elso. Ha szeretnél mindenképp külföldre menni akkor nem árt a jó nyelvtudás, és körül lehet nézni angliában, németországban ugyanúgy telefonon(azt is angolul/németül/akármilyen nyelven kell megbeszélni!!!!!) keresztül a próbajátékot megkell kérdezni de talán az nb1 jobb út mint egy angol 5. osztály de a döntés nálad van. Remélem tudtam segíteni.
2018. aug. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!