Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen nem túl megerőltető de...

Milyen nem túl megerőltető de mozgató gyakorlatokat végezhetek itthon?

Figyelt kérdés

Nyugi nem azért mert lusta vagyok vagy bármi hasonló, sikerült lebetegednem, és nagyon kevés az erőm egy idő után már nehéz pötyögni is a billentyűzeten, sokat fekszek meg minden, az étvágyam ugyan olyan ergo bármit be tudnék falni, nem tudom mennyi ideig leszek beteg és nem akarok egész nap csak punnyadni...a menzeszem is megvan, néha megfájdul egy időre a hasam és iszonyúan fel vagyok puffadva, úgy nézek ki mint egy élőholt. Délelőtt fél órát szobabicajoztam és iszonyatosan lefárasztott, szóval azt ma már nem csinálom vagy csak egy keveset. Tök jól megy a fogyókúrám és most nem akarom emiatt abbahagyni.

Milyen nem túl megerőltető gyakorlatokat csinálhatnék? Lábra, fenékre, hasra, karra, bárhova csak egy kicsit megmozgasson azért. Köszi a válaszokat.


2011. júl. 11. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit se tudok ami gyakorlat és nem túl megerőltető. De talán szó szerinti állóképesség fejlesztő és nem megerőltető; egy öltőben , folyamatosan állj 1 lábon 10 órán keresztül. Az 5. óránál cserélj lábat. Mármint kezded a ballal aztán jön a jobb.
2011. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!