Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem tudom eldönteni hogy...

Cfg75 kérdése:

Nem tudom eldönteni hogy melyik foci csapatnak szurkoljak, mások mondják hogy hogy lettek annak a bizonyos klubbnak a szurkolói, de nekem nincs semmi alapom meg kiinduló pontom, hogyan válhatok szurkolóvá, melyik csapatnak szurkoljak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 17:36
 1/6 anonim válasza:
valaki pisztolyt tart a fejedhez, hogy legyél szurkoló? Vagy mi?
2016. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkabb ne kommenteltel volna
2016. máj. 12. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Három szurkoló van:

- aki a helyi csapatnak szurkol

- aki olyan csapatnak szurkol amelyiknek tetszik a játéka, múltja, játékosai

- aki divatból szurkol mert "menő" az adott csapatnak szurkolni

2016. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt javaslom hogy tortenelem alapjan valaszd ki a csapatod.
2016. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom a valaszokat
2016. máj. 13. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem így kell eldönteni szerintem, hogy tudományos alapon mérlegeled a különböző szempontokat, és mindenáron kiválasztasz egy csapatok. Majd ha magától jön az elhatározás, mert megragad egy csapatnak a szereplése, játéka, az lesz az igazi.


De az sem baj, ha nincs kedvenc csapatod. Nekem sincs. És már nem is lesz valószínűleg, mert 30 éves vagyok. Pedig nézek rendszeresen focit, és napi szinten követem a híreket, eredményeket.

2016. máj. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!