Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixnél ez bejöhet?

Tippmixnél ez bejöhet?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy magas összeggel pl 10e forint megrakok egy olyan eseményt, aminek kicsi az oddsa, de kb majdnem biztos, hogy az lesz a jó... pl az ilyen 1.17es vagy 1.20as oddsuak

És akkor például 2000 ftot nyernék egy eseményen.


Szerintetek működhet?



2020. okt. 8. 15:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
10-es, erről beszéltem.
2020. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Real Madrid-Cadiz 0-1

Na ennyit a biztos meccsekről.

2020. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt elmegy még egy, a Mönchengladback-Wolfsburg is erősen 0-0-ra áll a 70. percnél, pedig a német bajnokságban a 0-0 az világszám. Persze ha fogadok rá úgy más, akkor 90% lesz azonnal a 0-0 valószínűsége. És akkor ezek után mondja valaki hogy nem létezik sors meg szerencse, meg hogy nincs olyan ember akinek egyszerűen semmi sem sikerül. Ha valaki igényli lescreenshotolom az elmúlt 7 nap fogadásait, meressze a szemét hogy hány db 1,1-nél kisebb oddsú fogadást buktam, gyakorlatilag a felét. És ezek után kérdezze valaki miért nem játszom nagy tétben...
2020. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nemrég kezdtem én is ezt a tippmix-es dolgot, de 10 ezret feltenni? Jó lenne, de valóban el tud menni kis odds-sal is.

Elment nekem már: 1,32-es, 1,14-es is.

És hiába a 0.5 gólos 1.01-es oddsú, van, hogy az se jön be.

Oroszország-Magyarország meccsnél is döntetlen lett, hiába Oroszországra tippeltek győztesként.

Gondolkodtam én is azon egy-egy nyertes szelvénynél, hogy na, ha nem 200ft-ot tettem volna meg, hanem 10 ezret, mennyire jobb lett volna. De honnan tudjam előre, hogy melyik 4-5-6 kötéses szelvény lesz a nyertes?


Egyszerre talán kevés kötéssel csináld kérdező, mert minél kevesebb a meccs, annál kevesebb alkalommal csúszhat el...Hétnél hétnek kell jónak lennie, négynél "csak" négynek.


És inkább legyen 200ft-ból 1000ft, minthogy pl. 10 ezerből 10100ft mondjuk.

2020. okt. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Lol van aki még mer kötésben játszani? A meccsek egymaguk is tömegesen mennek el... Mennyivel szarabb érzés mikor 5 meccsből 4 nyert volna de nullázol mert az ötödik meg elment. Én rég nem is gondolkodok kötésben, minden magában teszek.
2020. okt. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!