Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szoboszlai Dominikot miért...

Szoboszlai Dominikot miért sztárolják ennyire?

Figyelt kérdés
Komolyan, mi akkora szám benne? Egy nagyképű, középszerű ficsúr. Kinek a gyereke hogy ennyire sztárolni kell?

2020. nov. 9. 23:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg jó az a gyerek, a magyar mezőnyből abszolút kiemelkedő, de nemzetközi szinten is jegyzett tehetség. Szerintem talán pont ő az a magyar játékosok közül, aki nem szolgált rá hogy bántsák.
2020. nov. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Végülis tehetségénél már csak a szerénysége nagyobb. :)

Egy értelmes megmozdulást még nem láttam tőle, pedig láttam már pár válogatott meccset. Az arca ellenben akkora hogy csoda hogy a stadionba befér.

2020. nov. 10. 00:44
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Az osztrák bajnokság legjobb játékosa, aki a BL-ben szerez hétről-hétre gólokat. A BL-ben nem hinném, hogy az számít, hogy kinek a gyereke, de te tudod. Ha a nemzetközi szakértők, szakírók, edzők, játékosok, tehát a komplett futballszakma elismeri, de te nem láttál még értelmes megmozdulást tőle, akkor lehet, hogy benned van a hiba és nem értesz a futballhoz. Ezt az eshetőséget is vedd számításba.
2020. nov. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%

Látom vannak gondok.

Értelmes megmozdulást nem látott:D

2020. nov. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem az hogy sztárolják de ha egyszer haza akar jönni és játszani akar válogatott meccseken akkor adják már meg neki a lehetőséget, ne akkor kerüljön hirtelen karanténba a Salzburg amikor magyar válogatott meccs következik. Szerintem nem is volt pozitív teszt senkinél, csak nem akarták elengedni a játékosokat akik így is kettős terhelés alatt állnak. Amikor meg rájuk szálltak többek között a magyar szurkolók akkor már mindenki negatív lett nem kell karantén
2020. nov. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
Egyrészt üzleti szempontból, másrészt nincs más.
2020. nov. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!


Javaslom hogy nyitott szemmel nézze a mérkőzéseket, illetve olyanaokat nézzen ahol játszik is Szoboszlai, akkor fog bőven értelmes megmozdulást látni.

2020. nov. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

Pont ma reggel akartam neked írni, hogy na majd figyeld meg az Izland elleni meccsen..De végül meggondoltam magam.. És lásd..Kilőtte Magyarországot a 2020-as EB-re.

A srácban minden megvan ami a sikerességhez kell. Hamar kikerült külföldre, és így nem ragadt rá a Magyar mentalitás. Profi menedzserek állnak mögötte, illetve az apukája(akinek ha jól tudom akadémiája van). Európa szinten is elismert, az ára már 25 millió Euró.

Tipikus klasszis. Játéka a mostani Ronaldoéhoz hasonlítható. Nem fut feleslegesen, a biztosra próbál menni. És akármi is történik, általában a meccs végén csak azt látod hogy szerzett gólt, vagy gólpasszt. Hidd el, megéri az árát.

2020. nov. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%
Előző vagyok, a Ronaldo hasonlatot nem félreérteni. Nyilván nincs még azon a szinten, de a játékstílusa hasonló. Senki nem jós, nem tudjuk hogy milyen irányba fog elmenni a karrierje, de azt igen, hogy egyre és egyre jobb, szárnyal a karrierje, és akár 5év múlva egy topklubban verdesheti a gólokat, és a világ is megismerheti. Ez a legjobb lehetőség. Nyilván kijelenteni azt hogy ő lesz majd a világ legjobb játékosa, egyenlőre butaság, mert azért van még mit fejlődnie, de ígéretes. Fiatal, robbanékony, a játéktudása professzionális, agya is van a focihoz, kreatív elképzelései vannak, illetve marketing szempontból is megfelel, tipikusan a nők bálványa lehetne belőle.
2020. nov. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%
Az egész meccset figyelembe véve nem játszott jól, kevés volt a jó átadása, de rajta kívül a magyar csapatban nem sokan vannak akik belőtték volna azt a gólt, szóval azért csak jó hogy jött!
2020. nov. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!