Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen ligát ajánlottok...

Milyen ligát ajánlottok nekem, hogy kövessek ha látványos, néha gólzáporos és izgalmas focimeccsek érdekelnek?

Figyelt kérdés

Szeretem a focit de eddig sajnos csak a magyar válogatottat követtem illetve a Fradi és a Vidi nemzetközi szereplését.


Ezeket viszont csak azért mert magyar vagyok és szurkolok nekik.


Viszont a magyar foci ilyenkor télen nem üzemel, így jó lenne nézni valamit.

Egy olyan meccs jó lenne naponta ahol senkinek nem szurkolok hanem csak a meccs látványosságáért követem.


Mit gondoltok? Milyen liga az ahol az általam felvázolt izgalmas, látványos, gólzáporos focimeccs leggyakrabban előfordul? Az sem gond, hogy ha nincs sok gól de sűrűn vannak helyzetek.



2020. dec. 13. 10:43
A kérdező szavazást indított:
Magyar bajnokság
Premier league
Bundesliga (német)
Olasz liga
8 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:

Csak azokat írtam fel amiket én is tudok követni tvn.


Nyilván tudom, hogy van kínai liga is de azokat sehol nem lehet követni.



Jaaaa meg a La liga a másik opció, azt kifelejtettem. Ha erre voksoltok akkor azt kommentbe írjátok légyszíves.


Köszönöm szépen :))

2020. dec. 13. 10:45
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A német a leggólgazdagabb nagy átlagban, utána az angol. Amit kerülj az a spanyol, halomra vannak 0-0-k meg 1-0-ák. A magyar meg csak szimplán színvonaltalan.
2020. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha izgalmat, iramot akarsz, egyértelműen angol!
2020. dec. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!