Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit jelentenek ezek a fogalmak?

Mit jelentenek ezek a fogalmak?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el tippmixelni csak pár dolognak nem tudom a jelentését.

Pl.:

-Lucky 63

-2/4 kombináció —Ha jól sejtem ez azt jelenti hogy a 4 meccsből 2-t hibázhatok csak?Ha hármat hibázok akkor nem kapok nyereményt?

-4-es kötés

Tudom hogy minden kint van neten de nekem az egy picit kínai még.



2020. dec. 30. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Lucky 63 - 6 meccsre fogadsz, és az összes kombinációt veszi. Olyan, mintha csináltál volna 63 szelvényt.

2/4 - jól sejted

4-es kötés - 4 meccsre fogadsz, mindegyiknek nyertesnek kell lennie.

2020. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy kis kiegészítés:

Lucky 63: 6 egyes "kötés", 15 kettes kötés, 20 hármas kötés, 15 négyes kötés, 6 ötös kötés, 1 hatos kötés. Ha 10 forinttal rakod meg, 630 forintot fizetsz. Már egy találatnál is fizet, de igen keveset (1,5-ös odds-nál 15 forintot...)

2/4: az összes kettes kötés, vagyis összesen 6 kettes kötés. Ha kettő eredményt találtsz el, egy kettes kötésed lesz nyertes. Ha három eredményt találsz el, akkor 3 kettes kötésed lesz nyertes. Ha mind a négyet eltalálod, 6 kettes kötésed lesz nyertes.

2020. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!