Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A mai magyar-német meccsnél,...

A mai magyar-német meccsnél, a magyar csapatnál mi a tét ? kivel, és hogyan játszanak ha nyernek illetve ha veszítenek ?

Figyelt kérdés
Annyira nem vagyok képben a fociban , de most kíváncsi lennék hogy egy győzelem, vagy egy vesztes meccs útán mi lessz a csapat "sorsa" ,

2021. jún. 22. 17:20
1 2
 11/19 anonim válasza:
73%

Hiába van rá mondjuk 15% esély, akkor is a maradék 85%-ba fogunk esni. Ha a fejed tetejére állsz, akkor sem jutunk tovább.


Én szeretném legjobban ha továbbjutnánk, de jobb reálisnak maradni, annál kevésbé csalódsz majd holnap.

2021. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
MIért csalódnánk? attól mert szurkol az ember nem fog csalódni ha nem az lesz amit szeretne. De legalább addig is van reménykedni.
2021. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%
itt legfeljebb anémetek csaldhatnak ha kikapnának
2021. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%

A többiek válaszoltak a kérdések nagy részére.

Én csak annyit fűznék hozzá hogy mivel 1 meccsen dől el az egész, pillanatnyi formán fog múlni. Lehet jobb napot kifogunk és talán még 1 góllal nyerhetünk ha sikerül végig tartani(franciáknak sikerült), de az is lehet hogy simán feltörnek bennünket és letudják hamar a meccset(mint a portugálok ellen).

Szóval én nem írnám le a válogatottunkat, nem vagyunk olyan rosszak és kb. bármelyik másik csoportból legalább 4 ponttal továbbjutnánk, sajna így jött ki de küzdeni kell.

Nem számítok csodára attól függetlenül, sima zakónak magasabb a valószínűsége, de persze mint írtam 1 meccs alatt bármi megtörténhet.

2021. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%

Tehát akkor mondjuk azt, hogy van egy válogatottunk aki akár egy franciát is meg tud fogni, de ugyanakkor egy Andorrától is ki tud kapni. Attól függ milyen formában lesznek.


Röviden, tömören amit az előttem szóló leírt.

2021. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
34%

#15.Angolok ugyan ezek, 2016-ban kiestek az Izlandok ellen, 2018-ban elődöntőig meneteltek.

Nincs ebben semmi, én követem a futballt, a premier league-ban megszokott dolog hogy akár egy kiesett csapat hazavágja az aktuális bajnokot.

Vagy számodra csak a papírforma létezik?

Akkor nem kísérted eléggé figyelemmel a mostani BL-t akár, amikor egy papíron gyengébb Chelsea megverte a jóval erősebbnek vélt real-t illetve City-t.

Aztán egy Inter Milan húzta be a bajnoki címet egy jóval erősebb Juventussal szemben akik épphogy befértek idén a top 4-be.

A PSG csúnyán lemaradt a bajnoki címről a Lille-el szemben, akinek kb. 10-ad annyit sem ér a keretük.

Szóval lehetne folytatni ezt a sort, a futball egy valamire biztosan megtanít: ne írj le senkit mert pofára eshetsz.(igen a portugálok 2016-ban reményágon nyertek EB-t úgy hogy 3-3-t játszottak velünk és kb. senki nem gondolta őket esélyesnek)

2021. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
#10.UEFA elutasította.
2021. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..akkor elvileg ezen múlik most minden ? ha vesztünk akkor úgymond "csomagolhatunk" ?
2021. jún. 23. 10:51
 19/19 anonim ***** válasza:
72%
Döntetlennél is.
2021. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!