Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Svéd-Ukrán hosszabbítás egy...

A Svéd-Ukrán hosszabbítás egy "vicc" volt? Miért fetrengett minden percben valaki?

Figyelt kérdés

Olyan volt, mint a korház a város szélén. Belerúg a svéd 50m-rel felé erre fájjlalja a lábát. Összesnek random a pályán az ukránok is és fetrengenek. Aki most jön be frissen eljátsza hogy kiment a válla, majd visszajön mintha mi sem történt volna


Mi lehet az oka? Nem akartak már játszani? Kihajtották maguk? Szenvedtek?


2021. jún. 29. 23:56
A kérdező szavazást indított:
Szenvedtek. Előjöttek a sérülések
tüntettek a hosszabítás ellen. 11-eseket kellett volna egyből rúgni
Túljátszották a sérüléseket, hogy pihenjenek
Más is beírom...
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
nem láttad ahogy szinte kettétörte egy svéd egy ukrán lábát?
2021. jún. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Te valami mást néztél ezek szerint. Az egyik ukrán játékosnak konkrétan élő adásban törték ketté a lábát. Az egyik svédnek a fejére estek teljes testtel, a másikat fejbe könyökölték, és még sorolhatnám. Igen, sok volt a fetrengés, de annak mindnek oka volt, megnézném te hogy viselnéd ha valaki 30 km-rel szemből nekiszállna a lábszáradnak vagy egy 90 kilós csávó két méterről a fejedre esne... Azon csodálkoztam mentőt nem kellett behívni. Én csípőből elítélem a színészkedést, de némelyik esetet nézni is rossz volt...
2021. jún. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Olyan vagy, mint a kollégám. Évente megnéz 3-4 meccset, egy egyeneset nem tud belerúgni a labdába, de akkora futball-szakértőnek képzeli magát.... Leszoktam róla, hogy fociról beszélgessek vele.
2021. jún. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Én valós sérülésnek láttam ezeket, nem tudom, ki mit nézett.

Szerintem fáradtak már a játékosok.

Nem focizok, de magamon is megfigyeltem, hogy gyakrabban megyek neki pl. egy asztallábnak véletlenül vagy égetem meg magam a kávés csészével, ha nem vagyok kipihenve.

2021. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!