Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyik a jobb csapat?

Szerintetek melyik a jobb csapat?

Figyelt kérdés
Bayern München v. Inter. Én Bayern fan vagyok és kíváncsi vagyok a véleményetekre...
2010. aug. 27. 19:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

15:09 - látom a szűk látókör nekedis előtérbe van. Csak úgy ne irkálj olyanról, amiről nem tudod, hogy miért van. Miért alakult a klub? Elmondom, hogy már abból sokat megtudhastz ha az 1 IQ-dal leforditod ezt: INTERNAZIONALE. Azért alakult, mert a Milanba a kezdőbe sose kapott helyet olyan ember, aki nem olasz.

Antifoci? Most akkot juvés vagy barcelonás vagy? Mert a juventus szégyen calipoli miegymás, de a nagy pofa azért megvan. És pont az olasz focira jellemző, hogy beáll védekezni egy csaapt, mondjuk az első gól után. Ugyanúgy a bajnokságba a Juventus, Udinese, Roma mindenki ezt csinálja, nem azt mint a Chelsea, barcelona, h alázzuk a porba minéljobban a másikat.

A két csapatot pedig a Döntőbe össze lehetett hasonlitani, de Mourinho aranyat ér, ő megdolgozik a fizetéséért, a BL legjobb 16-nál nyilatkozta, hogy a visszavágón az előző meccset 7szer nézte meg, gyengepontokat keresni.

2010. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

08-29 15:09 komentezönek írnám nem az Iter edzője inditotta el a bunker focit amugy ez a zakszerű szó rá! hanem ez mindig benne volt az olaszokba hogy rugunke gy gólt és még a nagyanyámat a járokerettel is oda álítom a kapuba! Robben , ryberi lenének a húzó emberek és nélkülük semmit nemér a bayern ez kicsit tulzás mert szerintem robben nem ér semmit ha nem kap labdát sweinsteiger-től se ryberi ha egy osztogató nincs (swinsteiger)! Manu ellen szerencsével jutottak tovább nemh inném Manu nagyon szét volt zilálva és ezt kihasználta a bayern ! és nem hiszem hogy az a szögletből való kapás lövés véletlen lett volna robben tól!


Abba egyetértek hogy az olaszok mocskos focit jácanak már év 10 óta és inkább kapot volna ki bayern 4 :0 ra de lágalább lásak egy jó focit nem pedig egy ien bunker szart



HAJRÁ BAYERN HAJRÁ NÉMETORSZÁG

2010. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
VISSZA TÉRVE ELÖZŐRE ENYI ESZE VANA FOCIHOZ HOGY A HÚZÓ EMBERT ENM A CSATÁROKRA ÉRTIK HANEM A KÖZÉPÁLYÁSOKRA AKI IRÁNYÍT ÉS OSZTOGAT RIBERY ,ROBBEN NEM KÖZÉPÁLYÁS HANEM CSATÁR :D:D:D
2010. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
robben & ribery kozeppalyasok
2010. dec. 1. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!