Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol kosarazzak? Ez az álmom,...

Hol kosarazzak? Ez az álmom, és sehova nem tudok elmenni.

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék.Régóta kosárlabdázok, de most eljöttem az előző egyesületből, és egyszerűen nem találok másikat. valahol Békásmegyer közelében, vagy a margit híd fele valahol, nem tudtok valami kosár egyesületet? (lány/14)
2008. dec. 9. 15:09
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy mitévő legyek? ha most egy pár hónapig nem megyek edzésre? visszatudom majd hozni? vagy mit csináljak ?:( légyszi segitsetek
2008. dec. 9. 16:08
 2/6 A kérdező kommentje:
azért köszi
2008. dec. 10. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy vissza tudod majd hozni, ha jó edződ volt és megtanultad a dolgokat akkor soha nem fogod elfelejteni! Keresgess mindenhol, probáld meg suli, stb NE ADD FEl!
2008. dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

én is régóta kosarazom, sajnos arrafelé nem tudok egyesületet, csak Gödöllőn.

Megkérdezhetem melyik egyesületbe jártál ezelőtt?

és szerintem is vissza lehet hozni.

2009. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ha margit híd környéke akkor,

bse-a városmajorban, vagy csata dse a vasason

2009. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én úgy látom te egy értelmes csasj vagy Annyi az egész és ez legyen a mottód "SOHA NE ADD FEL "
2010. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!