Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek kik lesznek a...

Szerintetek kik lesznek a 2021/22-es BL szezon elődöntősei, ill. győztese?

Figyelt kérdés
Szerintem a kedvenc csapatom, a Lille meglepetéscsapat lesz, és eljut egészen az elődöntőig. Másik három elődöntős: PSG, Barcelona, Liverpool. Utóbbi kettő sztem azért juthat elődöntőbe, mert most szinte senki nem várja tőlük ezt a tavalyi szezon után. A PSG-től nyilván elvárják az elődöntőt, sztem ez ha nehézkesen is, de meglesz. Sztem a Barca megnyeri, épp azért, mert Messi nélkül vannak. Ha valaki látta Sociedad elleni meccsüket: szenzációsan játszottak, Depay folyamatosan gyönyörű cseleket mutatott be például. Nyilván a védelemmel még mindig vannak gondok. Amúgy akár a Milan is meglepetéscsapat lehet. A City sztem nagyot bukik idén, akár csak a Bayern, nekem nem tűnik jónak ez a csapat Nagelsmannal.

2021. aug. 17. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szezon első meccse egy Sociedad ellen, semmit nem jelent. A Manchester United 5-1-re verte a Leeds-et, semmit nem jelent. Egy szezonon át kell jól teljesíteni, nem csak alkalmanként vagy rövid ideig.


Ha a Barca mutatna valamit a BL-ben, akkor nem vennék félvállról őket, már csak a nevük miatt sem. Ráadásul pont nekik az a bajuk, hogy ők néznek le másokat, Griezmann különösen. A PSG pont belebukhat abba, hogy ekkora egójú sztárjai vannak, azért a Realnál már láttuk párszor hogyan hullanak szét ilyen esetekben. Nem lesz ez olyan sima, ott van a Dortmund, Atletico, Chelsea, Allegri visszament a Juvéhoz és akkor a lehetséges meglepetésekről még nem is volt szó, szóval lehetnek bőven variációk.


Még nagyon korai bármiről is beszélni, főleg hogy az előző szezon egy kuka volt. Nézők nélkül, üres stadionokban, coviddal és halálokkal megtolva teljes fejetlenség volt sok csapatnál. A Chelsea tűnik talán úgy, hogy tudják tartani a tavalyi év végi szintet, de ez tényleg korai kérdés.

2021. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, ezt én is így gondolom. Pontosan tudom, hogy a PSG most jól elsztárolja magát, és tutira nem nyerik meg a BL-t, Henry is mondta, hogy összhang a fontos, nem a sztárok. A Barca-Sociedad tudom, hogy nem jelent semmit, de azt gondolom, hogy talán most jó lehet a kezdés a Barcánál.

Egyébként én is írtam két meglepetéscsapatot, de sztem akár a Wolfsburg is az lehet. Sajnos a Rangers nem jutott be, pedig nagyon akartam volna látni mondjuk egy Pool-Rangerst, Gerrard miatt. A Juventus most valóban jobb lehet, de aztán már megint ki fognak esni nyolcaddöntőben/negyeddöntőben.

2021. aug. 17. 11:26
 3/15 anonim ***** válasza:

Barca szerintem hamar kifog potyogni.

Döntő: PSG - Chelsea

Elődöntőben még: Real Madrid, Milan, de akár a Juventus vagy Man City-t is eltudnám képzelni

2021. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

PSG és ManCity nagy esélyesek az elődöntőre továbbra is. A többiek viszont annyira kiegyenlítettek, hogy nem tudok mondani semmit. Tehát egy Real, Atl.Mardrid, Barca, Dortmund, Bayern, (és hát bízom egy RedBullban is, de ez még zárójeles), ManUtd, Chelsea, Arsenal, Liverpool, Tottenham (szarzenál nem jutott, ki, igaz? De angol bajnokság nagyon kiegyenlített.. bárki jutott be, van esélye az elődöntőre, kb ), Juve, Inter, AC Milan, Atalanta, Lyon esetleg.... többieknek nagyon nehéz lenne. Meglepetés lenne egy olyan csapat, amit nem soroltam fel. Tehát egy Porto, vagy hasonló belga-holland stb csapat nagy meglepetés lenne,de a foci egyik csodája,hogy nem lehetetlen 😉


Egyelőre viszont a fradinak szurkolunk a bejutásért! Hajrá Kaposvárról!

2021. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lyon helyett Lille*
2021. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5. kommentelő: köszi, nem tűröm, ha elírják a kedvenc csapatomat
2021. aug. 17. 16:21
 7/15 A kérdező kommentje:
4. kommentelő: Izé, nézed te az eredményeket, tabellákat, meccseket? Ezek szerint nem nagyon. Arsenal még az EL-be sem jutott be, Spurs meg Konferencia Ligába se (még). Lyon helyett Lille, akik szerintem meglepetéscsapat lesznek. A Red Bull alatt gondolom a Lipcsét érted, és nem a Salzburgot (igaz, nekik még a Bröndby-t ki kell ejeteniük a selejtezőben). Egyébként nem volt sok értelme felsorolni minden top bajnokság top csapatait...
2021. aug. 17. 16:24
 8/15 anonim ***** válasza:

Én valami kisebb csapattól várok elődöntőt mint az EB-n is.


Viszont a Barcelona szerintem fixen nem lesz elődöntős, a PSG nem fog jól működni 3 csatár sztárral mert egymás elől fogják elönzőzni a helyzeteket így ők a negyeddöntőben elesnek szerintem.

Bayern megkockáztatom, hogy a nyolcaddöntőbe sem kerül be.


A győztes szerintem idén is a Premier leagueből kerül ki. City, Chelsea, United. Ez a trió valamelyike. Vagy esetleg még a Juventus. Majd meglátjuk.

2021. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8. kommentelő: nagyjából egyetértek veled. A Bayernnél hatalmas hiba volt kinevezni Nagelsmannt, aki már a Lipcsével is játszott nagyon rossz meccseket, nem is egyet egy szezon alatt. Egy MU győzelem nem lenne akármi, de azért azt gondolom, nem feltétlen angol csapat nyeri idén is. Ki tudja, akár még az Inter is meglepetéscsapat lehet (vagy méginkább a Milan), a PSG-ről írt véleményeddel egyetértek.
2021. aug. 17. 17:44
 10/15 anonim ***** válasza:

Amíg a Barca, Real, Milan, Juventus négyes nem fog tudni virítani valamit, addig a BL-ben angol hegemónia lesz, illetve a Bayern fog még oda érni. Amúgy ti miről beszéltek, hogy a Bayern még a csoportból sem fog továbbmenni? 😀 Simán 4 között lesz a Bayern idén is. City-Chelsea-Liverpool/MU illetve a Bayern lehet esélyes idén a BL-re. A Párizs a nagy egók miatt fel fog sülni.


Én mint Barcás és milanista bőven elégedett leszek idén, ha két szeretett csapatom eljut a legjobb 8-ig, bár a Milan negyedik kalapjával a csoportkör túlélése sem lesz realitás.

2021. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!