Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A profi sportfogadók excel...

A profi sportfogadók excel táblázatból dolgoznak?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy a profi sportfogadók excel táblázatból dolgoznak. Minden egyes fogadási típusra külön táblázatuk van. Pl ha szögletekre,gólszámokra,stb. Én is elkezdtem csinálni táblázatokat,de rengeteg idő.Még ha csak az 5 legnagyobb bajnokságot vezetem,szinte azt is lehetetlen,ha csak napi 2-3 órám van rá. Pl csinálok egy szögletes táblázatot,akkor a bajnokság összes csapatának minden meccsét vezetni,hogy mennyi kapura lövés volt,hány szöglet,és egy bajnokságban van 20 csapat. A neten rengeteg jó oldal van,ahol vezetik az összes statisztikát,pl soccerstats. Akkor minek fordítanak rengeteg időt ezekre a tálázatokra,ha ugyanezeket a statisztikákat ki lehet keresni pár perc alatt?Aki tudja hogy hogy működnek ezek a táblázatok,miket vezetnek benne,írna róla egy kicsit?Mert gondolom nem véletlenül ölnek bele rengeteg időt ezeknek a táblázatoknak a vezetésébe,mert akkor ők is megnéznék a neten.

2021. aug. 24. 10:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ige, kb pontosan eltaláltad😂😂
2021. aug. 24. 17:21
 12/15 anonim ***** válasza:
Biztosíthatlak, hogy ilyen táblázatokra nincs szükség. A sikeres sportfogadásnak nem az az alapja, hogy régi statisztikákat bújsz.
2021. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tudtok olyan külföldi portálokat írni,ahol meccsek előtti híreket lehet olvasni?pl. sérültek,felállás,taktika,stb. Mert sok videóban mondják,hogy elő vannak fizetve külföldi hírportálokra,mert ott hamarabb infóhoz lehet jutni,mint egy magyar portálon,de az oldal nevét nem mondják meg soha.Nem baj ha fizetős.
2021. aug. 24. 18:45
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért mondják könyörgöm, hogy te meg rájuk fizess elő
2021. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2023. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!