Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Létezik arra mód, hogy úgy...

Létezik arra mód, hogy úgy eljárjak valahova fociedzésekre, hogy nem vagyok oda leigazolva?

Figyelt kérdés
Le vagyok igazolva egy csapathoz, de nem vagyok megelégedve az edzések minőségével sem, és a gyakoriságával sem. Fejlődni szeretnék, ezért eljárnék plusz edzésekre. Arra gondoltam, hogy van-e olyan, hogy pl. befizetek bizonyos összeget, akár havidíjat, és cserébe edzésekre járhatnék. Akár mint egy konditeremben. Vagy mindenki csak és kizárólag a saját csapatánál edz/-het?

2021. szept. 12. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Miért nem edzesz egymagad?
2021. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eszközeim sincsenek hozzá, de még ha sufnituningolnék is valamit, vannak gyakorlatok, élethelyzetek, amiket egyedül nem tudok gyakorolni. Beadások, befejezések, hosszú passzok, fejelések, stb.

Meg aztán egy edző biztos jobban tudja/látja, hogy mik a gyengéim, mire kell erősítenem, mely gyakorlatok hasznosak különböző szempontokból, stb.

2021. szept. 12. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mi a posztod?
2021. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem váltasz egyesületet?
2021. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Center középpályás.

Mert egyébként szívesen játszom itt, szeretem a csapat minden egyes tagját, de ez már kezd bosszantani.

Télen lehet hogy váltok. Viszont télen csak a jelenlegi edzőm beleegyezésével lehet ha jól tudom. Nincs szabad átigazolás mint nyáron. Jól tudom?

2021. szept. 12. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!