Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mennyire jönne be...

Szerintetek mennyire jönne be ez a szelvény?

Figyelt kérdés

San Marino - Andorra

Vendég + gólszám kevesebb, mint 3,5


Anglia - Magyarország

Hazai + gólszám több, mint 3,5


Albánia - Lengyelország

Döntetlen



Most akarok egy ilyet megjátszani. Mit gondoltok erről a kombinációról?



2021. okt. 12. 08:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagy szorzós, valószínűleg bukó szelvény.


100/odds=százalékos esély, ebből is láthatod hogy nem sok esélyed van (pár százalék így ránézve, de a valós szorzókat nem néztem meg). Ekkora szorzó maximum csak véletlen jön be, tudatosan nem szabad és nem is lehet ilyenre alapozni. Pár száz forinttal csak a játék kedvéért jó, de ebben az esetben meg felesleges megkérdezni, hogy ki-mit gondol róla.


Döntetlenre alapból nem éri meg fogadni.

2021. okt. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

" mennyire jönne be "


És ez alatt mit értesz?


Vagy bejön, vagy nem. Mi az, hogy mennyire jön be?

2021. okt. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#2 mennyi esélye van, erre gondoltam.


És akkor az esélyesebb lenne ha csak úgy fogadok, hogy akkor az első meccs vendég siker

Második meccs nyilván hazai siker

Harmadik meccs pedig megint vendég siker


És akkor így nincs bonyolítás.

Csak attól tartok, hogy a lengyelekben most nincs annyi, hogy megverjék Albániát akik vérükkel küzdeni fognak a második helyért.

2021. okt. 12. 09:20
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Az meg megint milyen, hogy először döntetlenre akarsz tenni egy meccset, aztán átmész vendégre. Az ilyen meccseket ki kell hagyni. Fogadj 1 valamire, 1.5-2.5 szorzó között.
2021. okt. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
40%

Ja hogy %os esély?

Minimális. Nem tudom mit láttok ezekben az ad-hoc jellegű kimenetel + over fosokban

2021. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
1,08 oddson világi nagy érték lenne a sima angol siker..
2021. okt. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

#6 Ezaz.

Ezért is szeretnék 3-as kombinációban fogadni mert így legalább ha nyerek akkor nem csak 500 vagy 1000 forintot profitálnék, hanem azért kicsit többet.


Nyilván angol - magyar nem lenne kérdés, de olyan kicsi a szorzó, hogy nem éri meg csak arra hagyatkozni, viszont ha a csoporton belül megrakom a további meccseket, úgy már egy egész szép, de nyilván nem ordítóan nagy odds jönne ki.

Lehet bevállalom, sokat úgy sem rakok rá.


De természetesen köszönöm szépen a válaszokat.

2021. okt. 12. 09:48
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Az albán-lengyel meccs annyira 3 esélyes, hogy azt pont nem piszkálnám.

Az előző meccsen úgy nyertek 4-1-re a lengyelek, hogy mezőnyben sokkal jobb volt az albán csapat, ráadásul most hazai pályán lesznek. Az albánok sok gólt nem fognak lőni, de egy 1-0 ugyanúgy benn van, mint egy 0-0, vagy egy 0-2.


Angol magyar simán nem fizet sokat, egy hendi egész jó 1.5 körül.

Mellé Andorra nem rossz kombiban. Ha nem lesznek nagy meglepik, akkor egy erős duplázónak ez korrekt.


Esetleg még az észak-írekre lehet egy X2-t húzni 1.4 körül, vagy Svájcra egy hendit 1.6 körül. De olyan nagy tutik azért nincsenek mára. (Persze majd utólag lehet okosnak lenni. :D)

2021. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#8 Igen, én is csak ettől a lengyel meccstől tartok. Ez lesz a legnyitottabb mérkőzés.


Na de majd meglátjuk utólag :D

2021. okt. 12. 10:07
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Első kettő oké andorra lehozza és szerintem 1 gólt fognak betenni san marino gólt sem szerez. Anglia szerintem 5 gólt betesz mi sajna nem fogunk szerezni. Szerintem a lengyelek is elhozzák én a lengyeleket raktam.

Így raktam.

San marino - Andorra

0-1

Anglia - Magyarország

5-0

Albania - Lengyel

Vendég

Sok szerencsét.

2021. okt. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!