Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mennyire jönne be...

Szerintetek mennyire jönne be ez a szelvény?

Figyelt kérdés

San Marino - Andorra

Vendég + gólszám kevesebb, mint 3,5


Anglia - Magyarország

Hazai + gólszám több, mint 3,5


Albánia - Lengyelország

Döntetlen



Most akarok egy ilyet megjátszani. Mit gondoltok erről a kombinációról?



2021. okt. 12. 08:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
40%
Ha szerinted is bármi megtörténhet, akkor hagyd ki :)
2021. okt. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Nahát én sosem tanulok a hibáimból.


Ebből megint hármas kötés lett :D

2021. okt. 18. 15:03
 23/26 anonim ***** válasza:
40%
Mi a tököm lenne ha legalább a matematikai esélyeidet növelnéd és 2 esélyes piacokra fogadnál? Pl over, GG, dnb ilyesmik
2021. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem minden piac kétesélyes: bejön, vagy nem jön be. Minden győztes kimenetel a bejön oldalon van, minden vesztes kimenetel a vesztesen. Attól, hogy valaki 1X2-re fogad, attól még nem 33%, hogy bejön valami, mint ahogy egy over/under sem 50-50%. Azért ennyire nem elméleti matematika a sportfogadás.

Csak a példa kedvéért: Fogadsz egy 1X2 rendszerben vendégre: Háromesélyes fogadás. Fogadsz egy -0.5-ös ázsiai hendire, kétesélyes fogadás. De mindkét esetben csak akkor nyersz, ha nyert a csapatod, ergo ugyanannyi az esélye, hogy bejön, nem 33% vs 50%.


A draw-no-bet, az ázsiai hendi, meg hasonlók a valós többesélyesek: teljes win, teljes lose, teljes visszafizetés, részleges win + részleges visszafizetés, részleges lose + részleges visszafizetés.

2021. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

A kettes szorzó esélye nagyjából ugyanannyi egy három kimenetelű eseménynél is, mint egy kettő kimenetelűnél.


Ha hármas kötést raktál akkor az is oké, de akkor minek irogatsz ide? Innentől te egy hobbi játékos vagy.

2021. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Na nyertem.


Hármas kötés


A Cityre raktam, a PSG-re és a Liverpoolra.


Igaz, kicentiztem és rossz bírói döntések is kellettek a nyereményhez de összejött.

2021. okt. 19. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!