Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért fáj a hátam meccs után?

Miért fáj a hátam meccs után?

Figyelt kérdés
Amatőr szinten focizok, kis kihagyás után megint elkedztem, viszont nem bírom úgy, mint régebben amikor heti szinten edzésre is jártam. Most edzeni nem edzek csak meccsekre járok, foci után meg nem csak kisebb izomláz van a lábamban hanem a hátam is majd szét szakad.

2021. okt. 31. 07:32
 1/2 Kaposvári Gergely válasza:

Helló!


Elég sok sportolóval volt dolgom akik hasonlóan jártak. Főleg kihagyás után, főleg ha az ember ülőmunkát végez. Összetapadnak a cuccok a csípőnél elöl és nem tudod kihúzni magad csak úgy, ha kitolod a feneked. Ez pedig minden lépésnél gyakja a hátadat - ami egy idő múlva fáj.


Nagyjából minden esetet erre tudtam eddig visszavezetni - aztán hogy van-e ennek más oka, bokasüllyedés, lúdtalp, mert ezek is tudnak durva dolgokat okozni sport közben, azt már látni kell.


Célszerű lehuppanni egy jó edzőhöz aki ezt rendbe tudja rakni neked, és megtanítani hogy hogyan tartsd magad karban.

2022. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Utólag is köszönöm a válaszod!
2022. aug. 31. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!