Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Késő már elkezdenem focizni?

Jehslo kérdése:

Késő már elkezdenem focizni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 178 cm magas, nem játszottam soha nagypályán, csak kicsin, kapusként (korrekt a teljesítményem véleményem szerint, tudom, hogy a kispályás kapus nem ért a nagypályához alapból, nem úgy, mint fordítva).


Nagyon igyekezném megtanulni, milyen a nagypálya miliője, szorgalommal gyakorlok egyéniben/társakkal április óta különféle gyakorlatokat, melyek szükségesek lehetnek.


Mit gondoltok, késő bekopognom az MLSZ-nél, hogy szeretnék igazolt játékos lenni? Egyáltalán érdemes szerintetek belekezdenem? Ha igen, hogyan tovább, ha kijöttem az MLSZ-irodából? Köszönöm a válaszokat! :)



2021. nov. 10. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Teremfociban még jo lehetsz
2021. nov. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cél sprortkarrier hátszél nélkül, akkor igen szerintem egy kicsit el vagy késve. Ezzel a döntéssel te most ott tartasz, mint egy 14-15 éves, ezt a 7-8 év hátrányt kell ledolgoznod, amíg ők gyűjtötték a tapasztalatot és az eredményeket, ami alapján a csapatok hozzájuk állnak.
2021. nov. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha 16-18 éves lennél szorgalommal még lehetnél itthon nb1-es játékos, mint angliában jamie vardy vagy ashley cole. De 22 évesen valami extrémtehetségnek kell lenned hogy profi csapat igazoljon. Bár mondjuk Drogba is 21 évesen, egyetem után kezdett csak a focival foglalkozni, és mégis bl győztes lett, és pl gólrekorder afrikából.
2021. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illetve hozzátenném hogy ha elkezdesz játszani valahol akkor nagyon nagyon önbizalomromboló tud lenni ha valamit elrontasz, mert fix le leszel maradva a többiektől. Én anno 14 évesen kezdtem el játszani, soha nem képezett senki, nem tudtam hogy kell rúgni, ívelni, passzolni, stb.. de idővel bebizonyitottam hogy kemény munkával is lehet sikereket elérni.. 1 évig voltam utána a Honvéd akadémián :) Nem fogsz egy top csapatba igazolni (mondjuk magyar ember nem is mostanában fog). De magyar szinten talán van esélyed profinak lenni. Plusz megyei meg blsz szinten ha kicsit jobban odateszedmagad mint az átlag, akkor leigazol valami nb3as csapat, mivel általában a megye1es játékosok játszottak már nb3ban is,mivel nincs sok különbslg a kettő között. NB3-ban meg már vannak játékosmegfigyelők is
2021. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!