Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek megérné elkezdenem...

Szerintetek megérné elkezdenem focizni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Eddig csak otthol Apámmal és az öcsémmel fociztam, vagy az osztálytársaimmal tesi órán. Diákolimpiára most fogok menni először február környékén.


Tudok egy-két cselt, viszont nem tudok gyorsan futni, hamar kifáradok, de szerintem ezeken az edzéseken tudnék javítani. Fejelni szintén nem tudok, a passzolás mindkét lábommal jól megy, belső talpéllel egész jókat rúgok bal lábbal. A jobb külső talpélemmel tudom a labdát csavarni is. Tudok dekázni. Nyáron egy hét intenzív gyakorlás után 51-et tudtam dekázni. (Előtte csak 25-30at dekáztam.)



2019. nov. 1. 16:53
 1/3 anonim válasza:
86%
Ha örömöd leled benne, van rá időd, energiád és nem megy a tanulás rovására, akkor mindenképp. Ha esetleg valamiért mégse alakulna úgy, ahogy eltervezted, legfeljebb abbahagyod.
2019. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez sok mindentől függ. Azért csapatban játszani más mint hobbi szinten csaladdal, barátokkal. Egyrészt lényeges hogy mennyire vagy tehetséges a korosztalyodhoz képest. Nem olyan könnyű beilleszkedni egy csapatba ha nagyon le vagy maradva technikailag és fizikailag a többiektől. Lehet ez a csajoknal máshogy van, de valószínű hogy nem. Erről órákig lehetne írni de a lényeg hogy a csapat mentalitasatol is függ. Például ha először nem fogadnak el akkor rohadt nehéz lesz felzárkózni, illetve egyedül fogod magad érezni. Itt 2 opció van:

-csapatot váltasz

-beleadsz mindent és bebizonyitod hogy te is vagy legalább olyan jó mint ők.

Az hogy mennyit dekazol az senkit nem fog érdekelni. Mindenképp ajánlom hogy vágj bele HA:

-sikerorientalt vagy

-kitarto vagy

-hajlando vagy többet beleadni mint mások

Én 4 év után kezdtem újra. A fél életemet a pályán töltöttem ovis korom óta és így is nehéz volt felvenni a tempót de megérte. Ha elfogad a csapat és te is érzed hogy igenis jó vagy az egy elmondhatatlanul jó érzés. Próbálj szerves része lenni a csapatnak. Ha úgy érzed hogy a kezdeti nehézségekkel meg tudsz birkózni akkor én mindenképp ajánlom. Sok sikert! ⚽🦵

2019. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, csináld. Hobbinak jó. De játékvezetőként többre tudnád vinni
2021. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!