Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Késő lenne elkezdenem focizni?...

Késő lenne elkezdenem focizni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy késő lenne-e elkezdenem focizni, 16 éves vagyok (fél év múlva), és el szeretnék kezdeni focizni, nem mint támadó hanem mint kapus, mivel szeretem és az osztály társaim(akik fociznak) azt mondják, hogy jó kapus vagyok, lényeg ami lényeg lenne értelme elkezdenem? Nem szeretnék ilyen hú de nagy focista lenni (nagy csapatokba játszani) de egy mb 2-es szintet eltudnék még érni sok edzéssel, mivel a labdától nem félek (néha kicsit megijedek tőle, de sokat gyakorlok, valamint a reflex időm is jó, 240-250 milisec környéke különdöző oldalakon néztem). Kezdjem el vagy hanyagoljam?

2021. szept. 17. 18:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam a reflex időm 200 milli sec környékén van(olyan 200-240-ig terjed több teszten is néztem)
2021. szept. 17. 18:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hobbinak, szabadidős tevékenységnek teljesen jó lehet a foci. Szóval ha ráérsz, akkor nyugodtan kezd el. De ne menjen semmi fontos dolog rovására. Megélni belőle csak komoly szinten lehet. NB2-es játékosok dolgoznak a sport mellett is.
2021. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el nyugodtan, de ahogy a #2 - es is mondta, ne áldozd erre az életedet.
2021. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a válaszokat! Elfogok kezdeni.
2021. szept. 17. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő. Nyilván nem egy reál szintet fogsz elérni valszeg de nb1es lehetsz ha ügyes és szorgalmas vagy, szabadidődben gyakorolsz.
2021. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Kezd el mindenképpen! Azt tudnám ajánlani, hogy keress egy egyesületet a közeledben és menj le egy-két edzésre. Ott te is és az edzők is megtudják mondani, hogy ez mennyire való neked. Technikailag lehet le leszel maradva mint a többiek de azt is lehet fejleszteni akár csak a fizikai szintedet is. Amúgy a reflex idő nem a legfontosabb mérvadó a kapusoknál, persze nagyon jó ha kiváló a reflex időd, de megnézhetsz egy meccset, hogy a kapusoknak hányszor kell ilyen hihetetlen reflex mozdulatokat bemutatniuk. Elmondom, hogy ritka, másra fektetik a hangsúlyt inkább. Az első válaszolónak meg azt üzenem, hogy NB2-ben nem találsz olyan játékost aki még a foci mellett dolgozik. Már az NB3-ban se dolgoznak igazán a játékosok a foci mellett, bár ez csapattól is függ.
2021. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy?
2021. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!