Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Honvéd - Fradi meccsen...

A Honvéd - Fradi meccsen miért volt kint olyan transzparens, hogy "Gyűlölünk mindent"?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem melyik szurkolótábor előtt volt. Arra gondolok, hogy "A gyűlölet nem pálya" kiírás egyfajta vicces/ironikus ellentéte akart lenni, de lehet másról van szó. Tud erről valaki valamit?

2022. ápr. 20. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Csak találgatni tudok, de szerintem azért, mert gyűlölnek mindent.
2022. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne hogy a tipikus Fradi B-közép tábor előtt volt. Róluk tudom a leginkább elképzeli.
2022. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahol fradisták vannak, ott gyűlölet is.
2022. ápr. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sokszor iróniával válaszolnak az emberek bizonyos dolgokra, hogy viccet csináljanak azokból akik komolyan veszik azokat. Itt te is mondtad, hogy a ,,gyűlölet nem pálya,, kiírásra lehetett válasz. És szerintem igen, mert annyira tágan fogalmaztak. Mindent gyűlölnek. Nincs megnevezve senki és semmi, úgyhogy szerintem egy ironikus válasz akart lenni
2022. máj. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!