Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magyar fociban mikor let...

Magyar fociban mikor let ennyi külföldi? és ez csak szerintem gáz?

Figyelt kérdés
Fradi újpest stb... ezeket nem nézem mert a Magyar foci szerintem több mint gyenge, inkább nemzetek ligája-EB-VB stb... nézek, de egyik nap ránéztem a fradi és újpest játékosaira mert azt mondják hogy sok a külföldi, a fradi kb 70% újpestnek meg kb 60% külföldi! mégis mikor váltak ilyenné? valamint ez csak szerintem gáz?

2022. jún. 23. 00:03
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is gáz!
Szerintem nem gáz, egyre több külföldi egyre jobb!
fogalmam sincs, nem tudok dönteni!
16 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
1-2 szót elírtam most vettem észre, mint pl a "mikor let ennyi" igen tudom a lett 2 t... bocs ha elírtam 1-2 dolgot! nem ezt kell nézni!
2022. jún. 23. 00:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is gáz, csak azt nem tudom honnan szedik ezeket a zöld foki szigetek, észak macedón, meg grúz nevenincs játékosokat.


Pénzmosás zajlik gyakorlatilag

2022. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 belapus ***** válasza:
90%
Azért tűnik visszatetszőnek, mert amíg a kormány az idegengyűlöletet szajkózza, addig - ha érdekükben áll- mindent megtesznek egyes idegenek honosításáért.
2022. jún. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy egy klubbcsapat szerződtetett játékosa honnan jött ide? Vagy szerinted az Újpest fc magyar játékosai mind ujpestiek?

Hogyha az Újpest szerződtethet mondjuk zalából akkor miért lenne baj ha másik országból is igazol...

2022. jún. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Isti22 ***** válasza:
78%
Nekem az a problémám, amit 4-es ír, csak más szemszögből: mi értelme a területi alapú focinak, ha bárki mehet bárhova? Vagy felejtsük el ezt a koncepciót vagy ragaszkodjunk szigorúan hozzá, de ebben a formában értelmetlen.
2022. jún. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
83%
Mivel miniszterelnök úr beteg, mentális beteg, ezt a kérdést nem forszíroznám. Uyanis dühöngeni fog, és szétveroi a grazi klinikát.
2022. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos igaza van a kérdezőnek, rengeteg a légiós.Igen, ömlött a pénz a fociba és még mindig ömlik csak rossz helyre. Ha annyit költöttek volna edzőképzésre és utánpótlásra, mint a stadionokra meg a légiósokra, akkor már jóval előrébb lenne az egész.

Nekem alapvetően nincs bajom a légiósokkal, de ne az legyen már, hogy van két magyar a kezdőben és annyi. Ez a top csapatoknál elmegy esetleg, de ezen a szinten ez nagy hiba.

2022. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
70% meg 60% hagyjuk már . Mindenhol ez megy . Az játszik akit a klub megvesz és kell , jöhet az akárhonnan ha hasznos egy csapatnak . Aláírom , van sok magyar tehetség és jó játékos pl a paks 100% magyar csapat és remekül játszanak “NB1” . Nem véletlenül írtam naggyal , egy Paksot most őszintén eltudsz képzelni azokkal a játékosokkal BL vagy Európa liga csoportkört? Még Konferencia ligát se . Nyilván lehet változna a véleményem ahogy mondtad 70%-u külföldi csapat fradit legyőzvén bajnokok lennének de erre nem sok esélyt látok. ( bár ha ez megtörténne elég sok változás lenne a magyar fociban)
2022. aug. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!