Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixet hogy lehet törölni?

Tippmixet hogy lehet törölni?

Figyelt kérdés

Sajnos belementem a hülyeségbe, TippmixPron tettem fogadást mert hajtott a kíváncsiság.


Én kerestem olyan meccset amit itthon is közvetítenek és a Tobol-Ferencváros BL selejtező meccsre esett a választásom ahol a Fradira tettem 5 ezer forint értékben.


Amikor elmeséltem büszkén az egyik nagy foci szakértő haveromnak azt mondta, hogy azt el fogom bukni mert a Fradi most nagyon nincsen formában, túl nagy szervezetlenség van a csapatnál és max egy döntetlent fognak a meccsből kihozni.

Én meg teljesen lehangolódtam, törölni szeretném de nem tudom, hogy kell. Kérdeztem a haverom is, azt mondta ő nem szokott fogadni így nem tudja.


Itt esetleg tudja valaki, hogyan lehet? Vissza szeretném kapni az 5 ezremet és soha többet nem fogadok semmire. Csak kapjam vissza.



2022. júl. 5. 12:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Nyer a Fradi ne fossál :)
2022. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. De ne parázz, jó lesz az.
2022. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, tartok a meccstől egy kicsit.
2022. júl. 5. 12:40
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell tartani, a Tobolt még szerintem megoldható. Inkább a második forduló lesz necces a Fradinak, ha jön a Pozsony. Azok már tényleg kemények.
2022. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Hellmano ***** válasza:
94%
Á ez jó, amit a végére írtál "csak kapjam vissza a pénzem és nem fogadok többet" :D Azt már csak, akkor kapod vissza, ha nyersz , de akkor meg többet, mint 5 ezer.
2022. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#4 Na arra biztos nem fogadok :D
2022. júl. 5. 12:51
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Igen, arra a meccsre már nem jó fogadni végképp, a Fradi papíron ott is erősebb, de ugye a Bratislava játékosok is pénzért játszanak, tehát ott már nyitotabb a kérdés.
2022. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

Tudsz törölni, legalábbis a normálisan működő fogadóirodáknál ezt meg lehet tenni. A tippmixpro sajnos nem az, de több lehetőség is van:


- Általában telefonon kell jelezni ezt, és megcsinálják a visszatérítést. Más irodánál nekem ez már működött, tippmixpronál is kéne (de mint írtam, az egy szar, lehet hogy nem fogják megcsinálni, de mindenképp próbáld meg).

- Ellenfogadsz. Ha megtetted a fradit 1.92 szorzóra (jelenleg annyi) 5000ft-tal, akkor a nyereményed kb. +4600ft. Tegyél a döntetlenre 3.65 szorzóra 2300ft-ot, így a nyereményed itt +6100ft. Tegyél a hazai csapatra is 2300ft-ot 3.70 szorzóra, itt a nyereményed +6200ft. Tehát ha 1, A fradi nyer: 0ft bukás. 2, Döntetlen: 1200ft bukás, 3, Hazai nyer: 1100ft bukás. Ha a két másik opcióra kicsit többet teszel, akkor a bukókat csökkented, viszont ha a Fradi nyer, akkor is lesz valamennyi bukód.


A legvalószínűbb a fradi győzelem, de ha nagyon félsz, akkor a másik kettőnél csak 1100-1200ft-ot buksz (vagy annyit se ha növeled a tétet picit). Egyébként ez egy hülyeség volt, ha ennyire fontos neked 5000ft, akkor ne tedd fel SEMMIRE, mert a sportfogadás rövidtávon szerencsejáték (és te láthatóan rövidtávot nézel, mivel most kezdted és aggódsz egyből).


A haverodra meg amúgy nem kéne hallgatnod. Magyarországon minden 2. ember szakértőnek vallja magát, aki valaha labdába rúgott. Az a legveszélyesebb, amikor valaki profinak gondolja magát és elkezd beleszólni más fogadásaiba miközben nem is szokott fogadni. A fogadásnak semmi köze nincs ahhoz hogy sok meccset megnézel a tévében, vagy játszottál pár meccset megye 1-ben.

2022. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%
8-as,te f*szkalap mit adsz hülye tanácsokat?Persze tegyen még erre meg arra,nem?Kezeld úgy ezt az 5 ezret,hogy ez már elment,ez nem a világ vége.Ha meg szerencséd lesz és bejön,akkor örülj neki,utald kis,és ne fogajd többet!
2022. júl. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Azért ilyen hülyét sem minden nap látni, mint a #9.

Mondjuk nem is lenne baj ha ilyen hülye, vannak nekik szép intézmények, de hogy még interneten kommentel is...

2022. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!