Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixet hogy lehet törölni?

Tippmixet hogy lehet törölni?

Figyelt kérdés

Sajnos belementem a hülyeségbe, TippmixPron tettem fogadást mert hajtott a kíváncsiság.


Én kerestem olyan meccset amit itthon is közvetítenek és a Tobol-Ferencváros BL selejtező meccsre esett a választásom ahol a Fradira tettem 5 ezer forint értékben.


Amikor elmeséltem büszkén az egyik nagy foci szakértő haveromnak azt mondta, hogy azt el fogom bukni mert a Fradi most nagyon nincsen formában, túl nagy szervezetlenség van a csapatnál és max egy döntetlent fognak a meccsből kihozni.

Én meg teljesen lehangolódtam, törölni szeretném de nem tudom, hogy kell. Kérdeztem a haverom is, azt mondta ő nem szokott fogadni így nem tudja.


Itt esetleg tudja valaki, hogyan lehet? Vissza szeretném kapni az 5 ezremet és soha többet nem fogadok semmire. Csak kapjam vissza.



2022. júl. 5. 12:29
1 2 3
 21/24 Hellmano ***** válasza:
Hallgattál volna rám, mondtam hogy 0-0 lesz :)
2022. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
#21 Nem szóltál előre😉
2022. júl. 6. 20:06
 23/24 Hellmano ***** válasza:
De ott volt elötte a hsz megrakhattad volna még simán.
2022. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

" max egy döntetlent fognak a meccsből kihozni"


a haverod is megmondta !!!

:)

2023. márc. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!