Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixet hogy lehet törölni?

Tippmixet hogy lehet törölni?

Figyelt kérdés

Sajnos belementem a hülyeségbe, TippmixPron tettem fogadást mert hajtott a kíváncsiság.


Én kerestem olyan meccset amit itthon is közvetítenek és a Tobol-Ferencváros BL selejtező meccsre esett a választásom ahol a Fradira tettem 5 ezer forint értékben.


Amikor elmeséltem büszkén az egyik nagy foci szakértő haveromnak azt mondta, hogy azt el fogom bukni mert a Fradi most nagyon nincsen formában, túl nagy szervezetlenség van a csapatnál és max egy döntetlent fognak a meccsből kihozni.

Én meg teljesen lehangolódtam, törölni szeretném de nem tudom, hogy kell. Kérdeztem a haverom is, azt mondta ő nem szokott fogadni így nem tudja.


Itt esetleg tudja valaki, hogyan lehet? Vissza szeretném kapni az 5 ezremet és soha többet nem fogadok semmire. Csak kapjam vissza.



2022. júl. 5. 12:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Eltűnt a szelvényem, ilyenkor mi van?


Ma beléptem a tippmixprora és nem találom a fogadásom pedig semmit nem csináltam vele és a pénzem sem kaptam vissza.

2022. júl. 6. 11:39
 12/24 A kérdező kommentje:

Megtaláltam hálistennek.


A naplóban voltak.

2022. júl. 6. 11:45
 13/24 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszát
2022. júl. 6. 12:48
 14/24 A kérdező kommentje:

Hát ez a Tobol ez világklasszis csapat nagyon úgy néz ki...


Persze gondolom csak az én fogadásom ruházza fel őket ilyen erővel

2022. júl. 6. 16:17
 15/24 anonim ***** válasza:

Fú baze, te tényleg ne fogadj többet, mert a világ összes szívinfarktusát kihordod lábon. :D

Eddig elég nagy lötyögés ez a meccs, a Tobol megfutott néhány kontrából, de sok mindent nem csinálnak, a Fradi meg tartja a labdát (ez talán ami a szempontodból bizakodásra adhat okot), de a befejezések nincsenek ott.

2022. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
32%
Elmondtam 2 verziót, ahogy semlegesítheted a fogadásod. Ha tényleg érdekelt volan a téma, akkor valamelyiket megpróbálod.
2022. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Hellmano ***** válasza:
Sima 0-0 lesz, ha nem lesz 11-es vagy kiállítás.
2022. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk annyi eszem lehetett volna, hogy kétesélyre fogadok főleg úgy, hogy életem első fogadása volt....
2022. júl. 6. 17:48
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

Azért ne dőlj a kardodba egy Széchenyi miatt.

Tuti költöttél már többet valami baromságra, tanulópénz, meg ilyenek. :)

2022. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Hát ez az volt :D



Azért kíváncsi lettem volna a végeredményre akkor ha nem fogadok :DD Tuti más lett volna

2022. júl. 6. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!