Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ferencváros vagy Slovan...

Ferencváros vagy Slovan Bratislava fog továbbjutni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 15. 17:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%

kretens:


Egyetértek veled, ez elúszott a Fradinak és a többi is el lesz verve, mint a répa, ha nem is egyből, de a második kör már megfogja őket. Az Puskás kifogta a Vitória SC csapatát (portugálok), szóval jobb, ha ki se állnak.

Mondjuk szerintem a válogatott is kalap kaki, nem is nézem.

2022. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az mindenesetre fura, hogy a bukik még idegenben is, habár soványan, de a Fradit esélyesebbnek tartják.
2022. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, a meccs előtti 1.45 elég érdekes volt nekem is, de hát ezt nem hasraütésre adják meg...
2022. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Amúgy tuti bunda volt, az ilyen 1,45ös oddsok valahogy mindig elmennek. A visszavágót megnyerik.
2022. júl. 21. 20:18
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy volt bunda, nem fognak egy fradi-slovant megbundázni, ráadásul bl selejtezőt...
2022. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
32%
Nem nyerik meg. Hajrá Slovan Bratislava🦅💙
2022. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%

Nos, nem tudom, bunda volt-e avagy sem... Egy dolog számomra bizonyos: Szlovákiában nem baráti hangulat fogja fogadni a Fradit, sem a csapatot, sem a szurkolókat. Ha véletlenül megint balhéznak a szlovákok, mint 30 éve és lefújják a meccset, akkor 0-3 és továbbjut a Fradi. Ez is egy szcenárió, de nem túl valószínű.


A Fradi gólkényszerben lesz, de igazából csak győzni kell kinn, akkor tuti nem esnek ki 90 percben. 90 perc alatt azért egy meccset megnyerni nem lehetetlen vállalkozás, de sok dologtól függ, pl a közönségtől, a körülményektől, a bírótól, a taktikáktól...


Én az itthoni meccsen X vagy sovány győzelmet tippeltem. A játék képe alapján az X reálisabb lett volna, de ezúttal most a Slovan volt a szerencsésebb... Lehet, kinn fordítva lesz...


Most 30%-70% esélyt adok. A másik párharcban szerintem a Quarabag kiejti a svájciakat, a görögök meg az izraelieket, így a Fradi kövi ellenfele a Quarabag vagy a Maccabi lesz.

2022. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!