Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » TippMixhez tippek? Egyáltalán...

TippMixhez tippek? Egyáltalán hogyan kell? Most szerettem meg a focit.

Figyelt kérdés

Igazából tényleg most szerettem meg a focit. Elsősorban ez érdekelne.


Ma ilyen "gyorstípmix" ha van ilyen(?) feltettem. Bakura, hogy nyer, meg a portugál csapatra a dinamo kijev ellen, külön szelvényre. Sokat nem nyertem, de utóbbi bejött.


Tehát a kérdésem az lenne, ez a tippmixelgetés, hogyan működik?

Én ilyen %-os arányt néztem, ott írták a valószínűséget.


De az igazi tippmix az tényleg olyan, hogy nagy összeg és minden csapatra adnak meg fix találatot?


Nem meg élni akarok belőle, meg vagyonokat szakítani, mert tudom az nem menne. Hanem a játékot úgy élvezni, hogy valami tétje is van.


Tényleg megmondom őszintén, hogy ez a két meccs amire fogadtam jó volt. Bár utóbbinál, azért látszott többminden.



2022. aug. 17. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Most szállj ki amíg nem késő!!
2022. aug. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogyha tényleg csak azért csinálod, hogy izgalmas legyen a meccs, akkor csak kis összegekbe fogadj, hogy ne bukj túl sokat.
2022. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, a profik single tippekkel játszanak és nyilván nagy téttel. Ettől persze te játszhatsz kisebb téttel.
2022. aug. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3


Mi az a single tét?


Egyébként már rájöttem, a gólokat illetően hülyeséget mondtam... De a postás nő mondta ezt a baromságot.


tudtommal hazai, döntetlen, vendég van.

2022. aug. 20. 01:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem single tét, single tipp. Tehát nem kötésben fogadsz, hanem egyszerre egy eseményre.
2022. aug. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
még egy szerencsétlen aki azt hiszi hogy szerencsejátékkal fogja megváltani a világot😂😂🤡🤡
2022. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Még egy szerencsétlen, aki szerint a sportfogadás szerencsejáték, ezzel magát igazolva, hogy neki azért nem ment, mert nem volt szerencséje, nem pedig azért mert hülye hozzá.
2022. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A “sportfogadás” szerencsejáték,ez tèny,nem egyéni vélemény. Lehet egymás után többször is szerencséd,ès ideig óràig lehetsz profitban,de hosszútàvon így is úgy is bukó lesz a vège. A kérdés az,hogy mekkora bukó. Akinek van esze,az kiszàll a szerencsejátékból minél hamarabb,akinek meg nincs,az meg elbukja azt a pénzt amiért dolgozott,és èrtelmes dologra is elkölthetné.
2022. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Ok, főnök. Jó pár ember meg évek óta megél belőle. Én nem, én pókerezem, de tudom hogy működik. Vajon ők évek óta szerencsések? Vagy csak tudnak valamit, amit te nem?
2022. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
akkor nézd meg a statisztikákat főnök
2022. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!