Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Dzsudzsák Balázs miért kap...

Dzsudzsák Balázs miért kap "búcsú meccset" a válogatottban?

Figyelt kérdés
Szerintem egyáltalán nem játszik már válogatott formában, túl van a karrierje csúcsán. Tény, hogy sokat tett a válogatottért, voltak klasszis megmozdulásai a válogatottban, de úgy gondolom, hogy teljesítménye alapján nem érdemel meghívót. Vannak a posztján hatékonyabban játszó magyar focisták.
2022. szept. 28. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Mert ez szokás. Ha szerinted most nem is játszott kimagaslóan,

de a válogatottsága évei alatt kiváló teljesítményt mutatott fel.

2022. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azzal egyetértek, hogy jó teljesítményt nyújtott évekkel ezelőtt a válogatottban, de jelenleg csak árnyéka egykori önmagának.
2022. szept. 28. 21:26
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nehogy azt hidd hogy végig fog játszani egy meccset, majd becserélik 10 percre. Amúgy meg irtó gyenge volt a válogatottban, a hollandiai 8-1 és az andorrai vereség fűződik a nevéhez. A 2016os EB csapatból is lefelé lógott ki. Azután kezdett javulni a válogatott hogy őt eltüntették 2019ben.
2022. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ne is mond, végig néztem a 8-1-es meg az Andorra elleni vereséget is. Szégyenérzetem volt miközben néztem.
2022. szept. 28. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

Bezzeg mikor a románoknak bevágta az egyenlítő gólt mint ló a lónak...az jól esett ugye?

Meg a 100. válogatott meccsén a VB ezüstérmes horvátok ellen gólpasszt adott Szalainak és nyertek.

Király Gábor is kapott búcsú meccset még 2016-ban.

2022. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze, mindjárt szobrot is állítok neki a Hősök Terén.
2022. szept. 28. 23:26
 7/10 anonim válasza:
22%
Az ki?
2022. szept. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Aztán kit érdekel 5ös hogy szökőévente voltak bemákolt távoli góljai?

Tulajdonképpen a PSV után kezdjük ott, hogy nem is játszott olyan klubcsapatban, ahonnan véleményem szerint bárki kiérdemelne egy válogatott behívót.

Védekezni nem tud, nem is akar. Ez a szelső mentalitás kb 1995-ben még elment volna. Fizikálisan nulla, nem válogatott szint, lassú, ötlettelen játékos.


A PSV-s időszakán kívül értelmezhető eredményeket, átlagokat sehol sem tudott felmutatni. Én akkor sem hívtam volna be mondjuk amikor egy komplett év alatt 8 !!! meccse volt az Anzsiban, 0 góllal.

Mértéktelenül over rated játékos volt.


Az is minimum érdekes, hogy 30 évesen elment az arabokhoz levezetni.

3 évet volt a Dinamo Moszkvában, ott összejött neki masszív 13 gól.


Ez a játékos kb 2008-tól 2011-ig létezett.

2022. szept. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

#5

Még szerencse hogy 108 meccs alatt összejött neki egy gól meg egy gólpassz..

2022. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
A PSV-ben szerettem, ott jól játszott, viszont a válogatottban sosem. Én személy szerint nagyon is örültem, hogy Rossi nem hívta már be. De ettől függetlenül kapjon búcsúmeccset, mert azért csak 108-szoros válogatott.
2022. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!