Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyire rizikós ez 9-es...

Mennyire rizikós ez 9-es kötésben?

Figyelt kérdés

Tippmixen 9-es kötésben, minden esetben 1X2 fogadásban 16-szoros szorzó van rájuk. Mennyire rizikós ez így szerintetek? Illetve melyiket gondoljátok ezek közül a legneccesebbnek?


Anglia-Irán: Anglia

Szenegál-Hollandia: Hollandia

Argentína-Szaúd Arábia: Argentína

Dánia-Tunézia: Dánia

Franciaország-Ausztrália: Franciaország

Spanyolország-Costa Rica: Spanyolország

Belgium-Kanada: Belgium

Portugália-Ghána: Portugália

Brazília-Szerbia: Brazília


Ti meg mernétek tenni mondjuk egy-két ezer forinttal?



2022. nov. 20. 01:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Még akkor sem ha van felesleges kidobni való pénzem.


Alapból kezdjük ott, hogy 9 meccset krva nehéz eltalálni még akkor is ha mind papírforma és a szorzó is alacsony rá. Az esetek 90%-ában elmegy.


Ráadásul azt is érdemes mérlegelni, hogy ez egy világbajnokság ahol a kisebb csapatok erőn felül szoktak játszani hiszen ők semmit nem veszíthetnek max nyerhetnek így nincs rajtuk teher. Ellenben a nagy csapatok felé van egy elvárás, hogy azért ne égjenek túlzottan le és ez nyomást gyakorol rájuk. Egy-két nagyobb csapat nagyon meg fog szenvedni már a csoportkörrel is.


Pl. Anglia szerintem nagyon meg fog szenvedni Iránnal. Én ott nem raknék meg győztest, helyette a büntetőlapokra vagy esetleg gólok számára fogadnék.

Kötésben pedig maximum 3 eseményre tennék de ez már nagyon maximum.


Úgyhogy ne haragudj de azt az ezer forintot okosabban is el lehet játszani. Legalább némi esélyt adj magadnak. Oké, hogy jónak hangzik a 16os szorzó de esélyeid azok nagyon kicsik.

2022. nov. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor helyette megraktam ötezerrel Argentína győzelmét Szaúd-Arábia ellen magában, remélem az bejön azért.
2022. nov. 20. 13:27
 3/13 anonim ***** válasza:
#2 Szerintem az jó lesz :)
2022. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
megint megjöttek az agyhalottak osztani az észt a kis szorzókról. ajánlom figyelmedbe tiktokon a royaltipp nevű felhasznàlót. több mint 13 millió forintot nyert,ezzel az amatőr nagy oddsos stratégiával.de ugye csak az 1,5-ös oddsok,mert ami azon felül van,az már biztos elmegy.
2022. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#4 Nem mondtam, hogy mindig elmegy a nagy szorzó. Pl ma is 6,50x-el nyertem. Inkább csak bsztál végig olvasni amit írtam.


Azt mondtam, hogy 9 es kötésben megrakni kimenetelként mindenhol az esélyesebbet nem feltétlenül jó taktika. Ha kiválasztol 9 darab lejátszott meccset véletlenszerűen akárhonnan és megnézed, hogy a 9ből hányszor nyert az esélyesebb csapat azt fogod tapasztalni, hogy legalább egyszer-kétszer fixen nem nyert az esélyesebbik.


Ettől függetlenül a döntés joga a kérdezőnél van. Ő véleményt kért, én meg elmondtam róla. Ettől függetlenül arra fogad úgyis amire akar.

2022. nov. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem te rád célóztam. csak a gyakoris profi soortfogadók szerint,csak a kis oddsokkal lehet profitálni,és az odds mutatja a valós esélyeket
2022. nov. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 Akkor bocs.
2022. nov. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pl. Anglia szerintem nagyon meg fog szenvedni Iránnal.

őő hát ez kicsit félre ment :D

2022. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Vicceltem :)
2022. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
.....
2022. nov. 22. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!