Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ezek a játékosok mit keresnek...

Ezek a játékosok mit keresnek a francia válogatott VB-keretében?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akik a mai Tunézia elleni meccsen kezdők voltak. A meccs elején még azt hittem az én szegénységi bizonyítványom hogy Comanon meg Varane-on kívül egyikről se hallottam soha, de félidőig kiderült hogy nem véletlenül nem ismerem őket: amit műveltek azt kín volt nézni.

Félreértés ne essék, nem az zavar hogy a franciák nem rúgtak gólt, még csak nem is az hogy a nagy "nevek" a meccs nagy részében vagy egészében (lásd Giroud) pihentetve voltak: érthető a döntés.

Engem az érdekel, hogy ha a "másodvonal" ennyit tud, akkor ők mit keresnek a nagybetűs válogatottban, a VB-keretben? Nem volt náluk jobb játékos Franciaországban? Ha meg nem ennyit tudnak, akkor miért nem játszottak normálisan? Nekik nem lett volna tétje, jó eséllyel nagy részük úgyse kerül még egyszer pályára a VB-n (szerencsére). Legalább a szurkolóikat megtisztelhetnék annyira a franciák hogy nem zsinórban a második VB-jükön nyújtanak gyalázatos játékot a csoportkör utolsó meccsén. Ez ilyen magyar megye 2 színvonal volt amit mutattak.



2022. nov. 30. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert a focit már nem minden áron gólra játsszák hanem eredményre és nem csak rövid távon gondolkodnak.


A franciák azt játszották amit utasításba kaptak, az utasítás meg az volt, hogy mostmár a továbbjutás fix, törekedjetek, hogy ne legyen sérülés és alkalmazzatok minél kevesebb energiát, hogy a nyolcaddöntőre frissen, teljes kerettel tudjatok felállni.


Ha akarták volna simán megverik Tunèziát de felesleges lett volna energiát pazarolni rá. Nyilván ez a nézői/szurkolói oldalról nem túl pozitív de a csapat számára annál inkább.

2022. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért játszatott volna más játékosokat? Nem volt tétje a meccsnek. Ilyen mérkőzéseken tud kísérletezni az edző, kipróbálni új játékosokat, akik nem kapnak sűrűn lehetőséget. És ez jobb lehetőség, mint egy barátságos meccs, még is csak egy VB. Itt nem jelent veszélyt semmilyen szempontból, ha esetleg hibáznak, nem úgy játszanak, mert nem olyan az összhang a játékosok között, nem forog veszélyben a továbbjutásuk. Meg nem szeretnének nyilván kockáztatni, hogy egy vagy több alapember megsérüljön a következő meccsre, meccsekre, ahol már igen csak lesz tét.

Nézők szempontjából igen botrányos, ez érthető, de a legtöbb néző tisztában van azzal, hogy itt nincs tét, nem egy ilyen vereség miatt fogják a csapatot leírni.

2022. dec. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem beszélve, hogy tudták, hogy a nyolcaddöntőben a lengyelekkel vagy argentínokkal kell játszaniuk. Egyik sem lenne könnyű, bár végül a lengyeleket kapták akik meglepően anti focival jutottak tovább.


Szerintem a franciák lemossák őket a nyolcaddöntőben.

2022. dec. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 franciasrac ***** válasza:
100%
Itt is sokat beszéltek arról hogy mennyire nincs elég jó játékos, elég meglepő volt hogy látszólag nincs is 22 jó focizó az egész országban, de ugye reméljük már sose látjuk őket egy focipályán, egyetlen lényegük az volt hogy az igazi játékosok jobban tudtak pihenni
2022. dec. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!