Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van ekkora felhajtás C...

Miért van ekkora felhajtás C Ronaldo "padoztatása" körül?

Figyelt kérdés
Sokan írják hogy ez mekkora megaláztatás volt számára, nem kellett volna ezt tenni vele, és ott kellene hagyni a vb-t. Miért fontosabb az hogy ő 37 évesen, gyenge formában, gyenge szezont futva is a pályán legyen; mint az hogy a portugál válogatott vb-t nyerjen? Mert Ronaldo a klubcsapatában sem volt tényező ebben a szezonban, szerintem európai top csapatban nem is tudná már hozni azt a szintet. Amiatt aggódik, hogy ez a vb árt az örökségének, hiszen a helyén pályára küldött srác rögtön mesterhármast szerzett, míg ő 5 vb alatt se tudott gólt szerezni az egyenes kieséses szakaszban? Meg nélküle fogja véghez vinni Portugália az utóbbi 20 év legjobb vb szereplését?
2022. dec. 9. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Mert akik 4 évente megnéznek 3 VB meccset azt hiszik, hogy egy lassan 40 éves támadó még tényező a modern, top fociban.


Azt nem látják, hogy :

- Lassú

- Körülményes

- NEM VESZI KI A RÉSZÉT A VÉDEKEZÉSBEN (ami kb alapvető elvárás poszttól függetlenül úgy 10 éve). Focihoz nem értők szerint: csatár = állni a kapu előtt 90 percig és várni a labdát mint lóf*sz a lakodalomban

- Öreg, tehát triviális hogy át kell adni a lehetőséget egy fiatalabbnak

- Arab csapatból egy portugál válogatottba az életbe nem hívnék be senkit

2022. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

"Sokan írják hogy ez mekkora megaláztatás volt számára, nem kellett volna ezt tenni vele, és ott kellene hagyni a vb-t."

Sokan írják? Mégis hol? Én aztán elég sok focis kommentet olvasok, de nulla darab ilyen véleménnyel találkoztam. Talán Ronaldo instagramjáról tájékozódsz? Max ott tudom elképzelni, hogy szomorú fangirlök ilyeneket írnának.

2022. dec. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!