Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Etikátlan úgy 11-es gólt...

Etikátlan úgy 11-es gólt rúgni, hogy a rúgó megvárja míg a kapus elugrik a másik irányba, és azután lövi be a másik fele?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Az etika messze más, mint a szabály... Az egész foci, mint 90p-es "játék" nem etikus...
2022. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Igen, nagyon igazságtalan ez, a panenkázás meg egyenesen megalázó...
2022. dec. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Én a Panenka-féle büntetőket korrektnek tartom. Odamegy, nekifut és löbböl. Ez a döntése, előre eltervezve ezt tartja a legbiztonságosabbnak. Nem kockázatmentes, mert ha a kapus nem mozdul el, feladja a kezébe. Más kérdés, hogy a kapus az esetek 99%-ban elmozdul az egyik irányba.

Ugyanakkor az, hogy totyorog, "megiszik egy kávét", mielőtt belerúgna a labdába, na az inkorrekt.

Menjen oda egyenletes tempóban a játékos, rúgjon bele a labdába, helyezze, bombázza, löbbölje, ahogy azt gondolja és ki-ki jelleggel egyenesen dőljön el, hogy az gól-e avagy sem.


Mint írtam, én az egész modern focit inkorrektnek, immorálisnak tartom.


(2. voltam)

2022. dec. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem muszáj neki elindulni semerre sem.
2022. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!