Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kosárladával kapcsolatos...

Kosárladával kapcsolatos kérdés lenne felétek. Előjáróban annyit, hogy nekem sajna el tört a csuklóm egy szerencsétlen mozdulat miatt, hogyan tudék jól dobni úgy, hogy nekem nem hajlik 90 fokba a csuklóm csak kb 75 fokba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! mennyit befolyásol, ha a csukló nem úgy mükszik mint kéne? vagy így ezt engedjem el? csak mert szeretek hobbiból járni és a dobást akaarnám jobban gyakorolni, tudnátok mondani tippeket, tanácsokat? Köszönöm előre is a válaszokat/segítségeket!

Szép napot/ Estét ki mikor olvassa!



2023. máj. 14. 14:38
 1/3 Hellmano ***** válasza:
Szerintem ez nem akkora probléma, hogy ne lehetne vele játszani/dobni. Ha meg csak amatőr szinten hobbiból űzöd, akkor meg főleg nem probléma. Van félkezű kosaras is az nagyobb probléma szerintem, mégis jó a figura keress rá :)
2023. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1-es, igen róla hallottam és wao, hogy úgy is azért kosarazik, amatőr szinten szoktam haverommal menni néha néha, aztan így gondoltam jobban rá veszem magam a gyakorlásra itt a nyár (mai időt leszámítva :D) aztan valamennyit fejlődni tervezek
2023. máj. 14. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
hát, gondolom nehezebben tudsz "célozni" azzal a kezeddel, de sok gyakorlással simán. Meg, ha a másik kezedet is használod, akkor végképp
2023. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!