Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen gyakorlattal/tudással...

Milyen gyakorlattal/tudással kerülhetek be a BVSC röplabda szakosztályba U14?

Figyelt kérdés
Még nem játszottam egyesületbe,de tudom a szabályokat és elég jól játszom. Van esélyem bekerülni? És ha igen hogy zajlik a toborozás?

2023. okt. 15. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy erre bárki is választ tud majd adni. Felhívod őket, és megkérdezed mik a követelmények. A relatív meg "elég jól játszom" nálad mit takar?
2023. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyrészt fogalmam sincs a bvscről, se arról, hogy fiú vagy lány vagy-e. Mindenesetre nekem az az általános tapasztalatom, hogy aki nem egyesületben tanult röplabdázni, de azt gondolja magáról, hogy tud, az csak az apapokat tudja. Természetesen nem ismerlek, és lehet hogy kivétel vagy, tehát szerintem is kérdezd meg, és röpizz, mert nagyon jó sport
2023. okt. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!